Anasayfa » Marka » 1 milyonuncu cihazın üretimi kutlandı

1 milyonuncu cihazın üretimi kutlandı

Landsberg am Lech’teki RATIONAL fabrikasında 1 milyonuncu cihazın üretimi kutlandı.

RATIONAL’ın etkileyici başarısı: Endüstriyel mutfaklarda sıcak yemek hazırlama konusunda dünya çapında pazar ve teknoloji lideri olan şirket, bir milyonuncu buharlı kombi fırını üretti. Ünite, Münih’teki Hofbräuhaus’a kurulmadan önce dünya turuna çıkıyor.

Bu aslında, Landsberg am Lech’teki üretim tesislerinden her gün üretilen cihazların aynısı, gayet normal bir SelfCookingCenter ünitesi fakat şirket geçmişinde özel bir yere sahip olacak. Ne de olsa bir milyonuncu ünite. RATIONAL Teknikten sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Peter Wiedemann, “Bu, RATIONAL için bir kilometre taşıdır,” açıklamasını yapıyor. Siegfried Meister 1973’te şirketi kurduğunda şirketin kısa süre içinde bu kadar büyük bir başarı kazanacağını kimse düşünememişti. Şirketin kuruluşundan daha üç yıl sonra ilk buharlı kombi fırın üretildi ve o zamandan beri bu teknoloji sürekli olarak geliştirildi. Günümüzde tüm dünyada her gün 130 milyondan fazla yemek, RATIONAL ünitelerinde hazırlanıyor.

Buharlı kombi fırın dünya turuna çıkıyor

Bu başarının sırrı, müşteri odaklı yaklaşım ve uzmanlaşma. Landsberg’deki fabrikada çalışanlar ilk günden itibaren, tüm dünyada endüstriyel mutfaklarda çalışan insanlara mümkün olan en fazla yararı sağlamaya konsantre oldular. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Peter Stadelmann, “Bizim için bir kilometre taşı olan bu anı çalışanlarımızla birlikte kutlamak istiyoruz,” diyor. O yüzden bir milyonuncu buharlı kombi fırının dünya turuna çıkarılıp dünyanın her yerindeki en önemli fuarlarda sergilenmesine karar verildi. Cihazın altın düğmesinin üzerinde yazan “1.000.000” sayısından ve kişiselleştirilmiş kontrol  ekranından kolayca ayırt edilebiliyor: Stadelmann, “SelfCookingCenter ünitesi, Hofbräuhaus’a gidecek,” açıklamasını yapıyor, “o yüzden, buranın logosunu kontrol ekranına görünür bir şekilde yerleştiriyoruz.” SelfCookingCenter ünitesi Octoberfest’den sonra Hofbräuhaus’taki yerine kurulacak.

Paschmann: “Etkilemek istediğimiz daha çok insan var”

Pazarlama ve Satıştan sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Markus Paschmann, “Tüm dünyada teknolojimizden yararlanabilen yaklaşık dört milyon endüstriyel mutfak tanıyoruz. Bu, bizim için motive edici bir sayı,” sözlerine şöyle devam ediyor: “RATIONAL ünitelerinin kullanıldığı mutfakların oranı sürekli olarak artsa bile hâlâ sunduğumuz müşteri yararlarıyla etkilemek istediğimiz çok sayıda insan var.”  diyor.

 

İnceleyin

Korkmaz, ihracat gücünü 3.lük ödülüyle tescilledi

Korkmaz Mutfak Eşyaları, İhracatın Metalik Yıldızları 2018 Ödül Töreni’nde, ‘Paslanmaz Çelik Mutfak Eşyaları’ kategorisinde, ‘En ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz