Anasayfa » Gündem » 10 Karaköy Istanbul 3. yılını yeni yatırım müjdeleriyle kutladı

10 Karaköy Istanbul 3. yılını yeni yatırım müjdeleriyle kutladı

3 yıl önce, Büyük Balıklı Han’ın restorasyonu ile kapılarını açan 10 Karaköy’ün yıl dönümü kutlaması iş ve cemiyet hayatından birçok davetlinin katılımıyla gerçekleşti. Dünyanın önde gelen “lifestyle” ağırlama şirketi sbe’nin de tanıtıldığı davette şirketin global portföyüne katılışı da resmen duyuruldu.

3. yaşını 11 Ocak Perşembe akşamı seçkin bir davetle kutlayan 10 Karaköy Istanbul, dünyanın önde gelen “lifestyle” ağırlama şirketi sbe’nin global portföyüne katılışını da resmi olarak duyurdu. Geçtiğimiz yıl, 10 Karaköy’ün de dahil olduğu butik otel kategorisinin öncüsü Morgans Hotel Group’u bünyesine katan sbe; 23 otel, 70 restoran ve 41 lounge ile eşsiz bir global portföye sahip olup, ödüllü mimari ve tasarım, olağanüstü gastronomik deneyim ve trend belirleyen eğlence anlayışı ile 360 derece yaşam deneyimi sunuyor.

Tarihi ve büyüleyici atmosferinde müzik ziyafeti

atmosferinde müzik ziyafeti sbe’nin Orta Doğu ve Avrupa’dan sorumlu Operasyonlar Başkanı, Chadi Farhat ve 10 Karaköy Istanbul Genel Müdürü Eylem Atalay ev sahipliğindeki geceye, Arzu-Ömer Sabancı, Ayşin-İsmail Ekşioğlu, Dilek-Ali Nuri Türker, Esma Güral, Zeynep-Ömer Temelli, Emre Ergani, Alp Nuhoğlu, Seda Domaniç ve Melis Ağazat gibi birçok önemli isim katıldı. 10 Karaköy’ün tarihi ve büyüleyici atmosferinde, İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nin hazırladığı özel bale gösterisi ve arya dinletisini deneyimleyen misafirler ardından geceye yakışır bir partiyle eğlenceye devam ettiler.

Farhat: “Portföyümüzü büyüttüğümüz çok heyecan verici bir dönemdeyiz”

Görkemli davette konuşan sbe Orta Doğu ve Operasyonlar Başkanı Chadi Farhat,”Şirket olarak, lüks otel ve rezidanslardan restoranlara portföyümüzü büyüttüğümüz çok heyecan verici ve eşsiz bir dönemdeyiz. sbe’yi, İstanbul’daki otelimiz 10 Karaköy’de olduğu gibi birçok destinasyonda 360 derece yaşam deneyimi sunan bir şirket olarak konumlandırıyoruz.” dedi.

Atalay: “Şirketimizin hızla büyümesinden ötürü çok heyecanlıyız”

Otelin Genel Müdürü Eylem Atalay ise, “10 Karaköy, açıldığı günden beri misafirlerine gastronomi, eğlence, tasarım ve sanat ile içiçe bir konaklama deneyimi sunuyor. sbe’nin ikonik lifestyle ağırlama markalarından biri olmaktan gururlu, şirketimizin hızla büyümesinden ötürü çok heyecanlıyız.

sbe 14 ülkede daha varlık gösterecek

 Gecede sbe’nin bölgedeki devam eden büyüme projeleri, portföye en son katılan Doha’daki 270 odalı Mondrian ve çok yakında Doha’da açılacak SLS, 2018’de Dubai’de açılması planlanan Delano ve Mondrian otelleri de vurgulandı. Orta Doğu’daki büyümenin yanı sıra sbe global olarak 22 yeni otel ve 42 restoran ile önümüzdeki yıllarda Arjantin’den Japonya’ya, İngiltere’den Bahamalar’a kadar 14 ülkede varlık gösterecek.

#Karakoy, #yatirim, #ziyaret

İnceleyin

Uzaktan eğitim seyahat sektörünü ne kadar etkiledi?

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınındaki vaka artış oranları yeni eğitim- öğretim döneminin uzaktan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz