Anasayfa » Gündem » Ace of M.I.C.E’nin Hosted Buyer’lerini Travelshop Turkey getirecek

Ace of M.I.C.E’nin Hosted Buyer’lerini Travelshop Turkey getirecek

Son 3 yıldır EMITT’in Hosted Buyer organizayonunu yapan Travelshop Turkey, yarın kapılarını 7. defa açacak olan Ace of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines Fuarı’nın Hosted Buyer ve B2B Speed networking organizasyonunu gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Konuyla ilgili bir değerlendirmede bulunan TravelShop Genel Müdürü Murtaza Kalender, yaptığı açıklamada, dünyanın en iyi seyahat acentelerini İstanbul’da bir araya getirecek olan organizasyon kapsamında, bu yıl Ace of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines ile yapılan iş birliği neticesinde yabancı Hosted Buyer alım heyetlerinin organizasyonu ve randevulu B2B görüşmelerinin gerçekleştirilme görevinin TravelShop Turkey’in üstlendiğini belirtti. Fuarda 250 metrekarelik dev bir stand alanına sahip olduklarını belirten Kalender, Ace of M.I.C.E’a iştirak edecek tüm turizm profesyonellerini standlarında ağırlamaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

Yarım milyar Euro’dan fazla bütçeli firmaları getiriyor

Etkinliğe özel olarak geliştirilen çalışmalar neticesinde elinde yarım milyar Euro’dan fazla bütçeye sahip firmaların etkinlikte yer alacağını kaydeden Kalender, gelecek olan Hosted Buyerların Türkiye’ye yönelik guruplarının hazırda bulunduğunu, Ace of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines fuarına katılan tüm firmaların da mutlaka bir grup almasının mümkün olduğunun altını çizdi. Dünyanın son teknoloji ürünü B2B sistemini geliştirdiklerini aktaran Kalender, sistemin hem katılımcı hem de buyer’lere yönelik büyük kolaylıklar sağladıklarını, sistem sayesinde fuarın daha etkili ve hedef odaklı bir boyuta taşıdıklarını ifade etti.

İstanbul’la sınırlı kalmayacak

Murtaza Kalender, İstanbul’a gelen Hosted Buyer’lerin, sadece B2B çalıştay randevu sisteminin kullanılması konusunda sınırlı kalmayıp, İstanbul’dan başlayarak Antalya, Kuşadası, Efes, Pamukkale ve Kapadokya gibi turistik destinasyonlara da eğitim gezilerini içerdiğini ifade etti. Murtaza Kalender ayrıca, Türk turizminin 2023 büyüme hedefleri doğrultusunda belirlenen 70 milyar dolar gelir ve 70 milyon turist hedefine katkıda bulunarak, mevcut turizm pastasını paydaşlara da fayda sağlamak amacıyla büyütmeyi hedeflediklerini sözlerine ekledi.

TravelShop Turkey, organizasyon kapsamında 23 Ocak Perşembe akşamı Kumkapı’da bulunan Olimpiyat 2 Minas Restaurant’ta Hosted Buyer’lere  yönelik bir kokteyl partisi, 24 Ocak Cuma günü de Ramada Hotel & Suites Golden Horn’da veda yemeği düzenleyecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnceleyin

TÜRSAB Heyeti’nden Ankara Ticaret Odası’na ziyaret

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya ve beraberindeki TÜRSAB heyeti, Ankara Ticaret Odası’na ziyarette bulundu. Ziyaret kapsamında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz