Anasayfa » Gündem » Akdeniz’in örnek kruvaziyer limanı; Ege Port – Kuşadası Limanı

Akdeniz’in örnek kruvaziyer limanı; Ege Port – Kuşadası Limanı

Akdeniz Kruvaziyer Limanları Birliği’nin 5’incisi düzenlenen PDC (Professional Development Course) – Kariyer Geliştirme Programı çerçevesinde gerçekleşen ziyarette, Akdeniz’in çeşitli limanlarından gelen 23 liman yöneticisi, Ege Port Kuşadası Limanı’nı inceledi. Başta İspanya, İtalya, Portekiz Malta Yunanistan ve Fransa olmak üzere Avrupa’nın çeşitli limanlarının yöneticilerinden oluşan konuk heyet, Ege Port Genel Müdürü Aziz Güngör tarafından karşılandı. Avrupalı liman yöneticilerine tesisi gezdiren Aziz Güngör, aralarında liman otoritelerinin de bulunduğu misafirlere, başarılı işletmecilik modeli hakkında da bilgi verdi.

Point Hotel Taksim, 80 Milonga ile Devri Alem belgeselinde

“80 Milonga ile Devri Alem Belgeseli” Yönetmeni Ernesto Rassi, belgeselinde İstanbul’daki tango mekanlarına da yer vermek üzere Türkiye’ye geldi. Point Hotel Taksim’in View Point Restaurant’ında, 26 Ekim 2017 akşamı yapılan Milonga’ya katılan Ernesto Rassi, belgeseli için geceden dokümanlar aldı. 12 yıldır her Perşembe günü Milonga gecelerine ev sahipliği yapan Point Hotel Taksim’in View Point Teras Restaurant’ı, geceden çekilen görsellerle dünyanın ileri gelen Milonga mekanlarını içeren bu kapsamlı belgeselde yerini alacak.

Turizmciler Beyoğlu’nda buluştu

Turizmciler, Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) tarafından The Marmara Taksim Hotel’de düzenlenen Geleneksel Öğle Yemeğinde bir araya geldi. TÜROB Başkanı Timur Bayındır’ın ev sahipliğindeki organizasyona; Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, İBB Turizmden Sorumlu Başkan Danışmanı Tülin Ersöz, İstanbul Brezilya Başkonsolosu Roberto França, İstanbul Almanya Başkonsolos Vekili Stefan Graf ile turizm sektörünün önde gelen temsilcileri katıldı. TÜROB Başkanı Timur Bayındır programda ilçe turizmine katkılarından dolayı Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’a teşekkür plaketi takdim etti. TÜROB tarafından düzenlenen Geleneksel Öğle Yemeğinde turizmcilerle bir araya gelen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Smart Beyoğlu uygulamamız ile esnafımızın ürününü dijital pazarlama ortamına taşıyarak, Booking com’un başardığını biz de hayata geçireceğiz. Akıllı uygulamalar Türk Turizmi’nin geleceğinin olmazsa olmazıdır” dedi.

TripAdvisor’dan Radisson Blu Hotel Kayseri’ye büyük onur

Dünya’nın en büyük turizm değerlendirme sitesi olan TripAdvisor’ın milyonlarca kullanıcısının verdiği puanlara göre ‘Radisson Blu Hotel Kayseri’ dünyanın en iyi 3. Radisson Blu Hotel’i seçildi. Otelin sahibi olan Artaş İnşaat A.Ş’nin turizm yatırımları koordinatörü Recep Arifoğlu şunları söyledi: “Misafirlerimizin göstermiş oldukları teveccüh, bizim için büyük bir gurur kaynağıdır. Grubumuzun 40 yıla yaklaşan otelcilik tecrübesi ve gelişmenin sonsuza kadar süren bir dinamik olduğunun bilinci ile hiç hız kesmeden daha iyisini yaparak, misafirlerimize hak ettikleri daha iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarımıza her zaman devam edeceğiz.” dedi.

#TripAdvisor, #. TUROB, #PointHotel

İnceleyin

Lionel Hotel İstanbul’dan görkemli 2. yaş kutlaması!

Haber: Hatice Ünal Bilen Lionel Hotel İstanbul, 2. yaşını turizmci dostları ve Demet Akalın’ın muhteşem ...