Anasayfa » Ürün » Aydınlatmada dünyaca ünlü markaları buluşturan adres: Highlight Aydınlatma

Aydınlatmada dünyaca ünlü markaları buluşturan adres: Highlight Aydınlatma

40 yıllık aydınlatma tecrübesi ile dünyaca ünlü markaların buluşma adresi olan Highlight Aydınlatma, bugüne kadar gerçekleştirdiği yatırımları ve öncü kimliği ile aydınlatmanın önde gelen firmaları arasında geliyor. Sektöründe ‘Candaş Avize’ adıyla faaliyet gösteren firma aynı zamanda, dünyanın en büyük kapasiteli kristal üreticisi Asfour Crystal’in de Türkiye distribütörlüğünü yapıyor.

40 yıllık bir aydınlatma geçmişi olan Highlight  mağazalarında; el yapımı, modern ve klasik avizelerin yanı sıra bahçe, ayna aydınlatmaları ve çeşitli ışık tasarımları da yer alıyor. Dünyanın en seçkin ve beğenilen isimleri olan; Voltolina,  Arte Di Murano, Swarovski, Schonbek, Artemide, Axo Light,  Slamp, Preciosa, Copenlamp, Riperlamp Iluminacion, Arte Venezia, Irıs Christal, Patriziagarganti, Metallux, ABC, Panzari,  Carlesso, Asfour Christal, Eglo,  Jiso Iluminacion, Bejorama, Creval, De Majo,  Icone, Trio, Contardi,  Micron,  Platek, Quasar,  Roberto Cavalli,  MM Lampadari, Marchetti, AVMazzega, Zava, Italamp ve MK Iluminacion gibi markaların temsilcisi olduğu gibi, kişiye özel avizeler tasarlayıp, üretimini yaparak müşterilerine sonsuz seçenekler sunuyor.

23 ülkede yerel faaliyetlerini sürdürüyor

Dünyanın en büyük kapasiteli kristal üreticisi Asfour Crystal’in Türkiye distribütörlüğünü yürüten Highlight Aydınlatma, gerek kendi ürünlerine gerekse aydınlatma sektöründe bulunan birçok firmaya Asfour Crystal ürünlerinin tedariğini de sağlıyor. 23 ülkede yerel olarak faaliyet gösteren Avusturya merkezli dönemsel dekoratif aydınlatma firması MK Illumination’ın Türkiye bacağının da kurucu ortağı olan Highlight için yenilikçi vizyon gibi müşteri memnuniyeti, kalite ve güvenli alışveriş de en önemli özellikler arasında geliyor.

Büyükçekmece ve Etiler Nispetiye ON’daki  showroomlarında müşterilerine binlerce çeşit avize tasarımı sunan Highlight Aydınlatma’da, Türkiye’nin neresinde olursa olsun müşterinin satın aldığı ürün hemen teslim edilmiyor. Özel ambalajı ve randevu sistemiyle çalışan Highlight,  müşterilerinin evine montaj ekibi avizeyi taktığı an işlem tamamlanmış oluyor.

 

 

 

 

 

 

 

İnceleyin

E.C.A. Nita serisinden fonksiyonel ve renkli çözümler

Günümüzde değişen mutfak dekorasyon trendleri yaşam alanlarımızdan biri olan mutfakları evimizin prestij alanları haline getirdi. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz