Anasayfa » Gündem » Bentour Reisen’in Türkiye Genel Koordinatörü Vildan Erdin oldu

Bentour Reisen’in Türkiye Genel Koordinatörü Vildan Erdin oldu

Bentour Reisen, Türkiye Genel Koordinatörlük görevine Vildan Erdin’i getirerek ekibini güçlendirdi. 1 Ekim tarihinde görevine başlayan Vildan Erdin, turizmdeki kariyerine H.W. Feustel seyahat firmasının İstanbul faaliyetlerinde ağabeyine yardım ederek başladı. Ardından İngiliz ve Alman pazarında faaliyet gösteren Golden Horn Travel ve Delta Reisen Tur Operatörlerini temsil eden Metro Turizm’de görev alan Erdin, acenteciliğin  incoming tarafında değerli tecrübeler edinmeye devam eden Bentour Reisen’in yeni Türkiye Genel Koordinatörü Setur/Windholidays firmasındaki Bölge Müdürlüğü görevini üstlendi.
Erdin, TT Türkei Reisen’i temsil eden Halley Tour, Istanbul Havayolları ve Öztürk Reisen’i temsil eden Fırat Tourism’deki Kontrat Müdürlüğü pozisyonunda kariyerine devam etti.
Son olarak OAD Reizen ve Bentour Reisen’in de büyümesinde Genel Müdür olarak aktif rol aldığı HST Turizm şirketinden bir ara vermek amacı ile sektörden ayrılan Vildan Erdin, bir anlamda tekrar yuvaya dönmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, “Uzun soluklu incoming cephesindeki tecrübelerimi şimdi tur operatörü cephesindeki görevimle harmanlama imkani buldum. Almanya ve Isvicrede tek Türk Tur Operatörü olarak faaliyet gösteren Bentour Reisen de Kadir Uğur, Deniz Uğur ve Bentour ekibiyle tekrar çalışmak benim için büyük bir onurdur. Bu olağanüstü ekip ve diger tüm is ortaklarimiz ve otelcilerimizin destegi ve elbirliği ile güzel işlere ve Avrupa pazarında Yaz 2020 icin hedefledigimiz ‪230.000‬ misafir getirerek daha büyük başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyorum” şeklinde duygularını ifade etti.

İnceleyin

Metro Türkiye’den “Mutfağa Dönüşte” HoReCa’ya özel yol haritası

Metro Türkiye, Horeca’nın (otel, restoran, kafe) bir numaralı iş ortağı olma vizyonuyla sürdürdüğü çalışmalarına 1 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz