Anasayfa » Yeni Yatırımlar » Biga’da tarihi bir konak: Hotel MRG

Biga’da tarihi bir konak: Hotel MRG

Çanakkale’nin Biga ilçesinde yer alan Hotel MRG, Kaz Dağları’na bir adım mesafedeki yemyeşil bahçesi, tarihsel dokusu ve büyüleyici atmosferiyle konuklarına huzurlu bir ortam sağlıyor. Toplantı ve eğitim merkezi olarak da kullanılabilen MRG, büyük kentin gürültüsünden ve kargaşasından uzakta ve sonbaharın büyüleyici atmosferiyle size tam anlamıyla nefes aldırıyor.

Üç kuşağın bir arada büyüdüğü,  Hotel MRG, içindeki tüm eşyalarla beraber, konuklarını tarihi bir yolculuğa çıkarıyor. Toplantı ve eğitim merkezi olarak da kullanılabilen MRG, büyük kentin gürültüsünden ve kargaşasından uzakta konuklarına huzurlu bir ortam sağlıyor.

Çanakkale’nin, İstanbul-Bursa-Çanakkale turizm ekseninde yer alan, doğal ve tarihi güzellikleriyle bilinen ilçesi Biga’da yer alan Hotel MRG, denize olan yakınlığı, yöresel yemekleri ve konukseverliğiyle, büyük kentin gürültüsünden ve kargaşasından uzakta, huzurlu vakit geçirme olanağı sunuyor. İstanbul, Trakya ve Bursa’ya 3 saat, İzmir’e 4 saat uzaklığıyla her türlü yöresel, ulusal ve uluslararası toplantı, seminer ve konferans için uygun bir konaklama yeri olan MRG,  tarihsel dokusu ve sonbaharın büyüleyici atmosferiyle size tam anlamıyla nefes aldırıyor.

Hotel MRG üç ana bloktan oluşmaktadır;  72 kişilik restoranı, 50 kişilik barı, 70 ve 110 kişilik iki toplantı salonu, 150 kişilik eğlence salonu, 15 kişilik çalışma odası ve 25 araçlık garajı vardır.

İnceleyin

Wyndham, portföyüne her şey dahil resort markası ekledi

Wyndham’ın 22’nci markası Cancun ve Playa Del Carmen’deki iki deniz kenarı resort tesis ile görücüye ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz