Anasayfa » Etkinlik » Büyük güne az kaldı!

Büyük güne az kaldı!

Turizm sektöründeki gelişme ve teknolojilerin sergileneceği ANFAŞ HotelEquipment Fuarı ülkemizden ve dünyanın çeşitli ülkelerinden pek çok sektör profesyonelini ortak ticaret ve işbirliği gayesi ile aynı çatı altında toplamak üzere 18 Ocak’ta kapılarını açıyor.

IMG_4056

ANFAŞ’ın düzenlediği 28. Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı, 18-21 Ocak 2017’de ortak paydaşları TÜROFED –Türkiye Otelciler Federasyonu, TUSİD–Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane, Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği ve POYD–Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin değerli işbirliği ve katkılarıyla Antalya Expo Center’da gerçekleşecek. ANFAŞ HotelEquipment Fuarı yurt içinden ve başta Almanya, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Cezayir, Fas, Irak, İran, İtalya, Katar, Kazakistan, Kosova, K.K.T.C., Makedonya, Mısır, Nijerya, Rusya, Tunus, Suudi Arabistan ve Ürdün olmak üzere yurt dışından gelecek olan katılımcıların yanı sıra, bu sene teması deniz olan Hotel Design Show ve 5. Uluslararası HOTED Housekeeping Olimpiyatları gibi uluslararası platformlarda ses getirecek muhteşem etkinliklere de ev sahipliği yapacak.

ANFAŞ, fuarlarına yenilenen ve büyüyen binasında

Yenilenen fuar alanı, 40.000 m2 kapalı ve 20.000 metrekare sergi alanları ve bir tanesi 1.000 kişilik olmak üzere 15 adet kongre ve 1.400 araçlık kapalı otoparkı ile hizmet veriyor.

ikili iş görüşmesi 2

Yeni iş birlikleri ve daha fazla ziyaretçi & alım heyetleri

ANFAŞ HotelEquipment Fuarı ve Konferansları Antalya’da her sene olduğu gibi bu sene de otel ve restoran sahiplerinden yöneticilerine, pasta şeflerinden F&B müdürleri, satın alma müdürleri, barmen ve baristalara kadar 20.000’den fazla sektör profesyonelini bir araya getiriyor. Etkinliğin amacı en geniş network ağını oluşturmak ve katılımcılarına daha fazla iş yapma imkânı sunmak. Otel ve konaklama sektörünün profesyonelleri, proje ve taahhüt firmaları, mimarlar, restoran işletmecileri ve cafè-pastane işletmecilerini 40 bin metrekare kapalı alanda bir araya getirecek olan fuar, eş zamanlı düzenlenecek olan kongre, konferans, panel ve seminerler sayesinde sektör duayenlerini, akademisyenleri, kamu sektörünü ve özel sektörü de tek bir çatı altında buluşturmuş olacak. TÜROFED (Türkiye Otelciler Federasyonu), TUSİD (Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği), AKTOB (Akdeniz Turistik Otelciler İşletmeciler Birliği), BAİB (Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği) ve BAKA (Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı) tarafından desteklenmekte ve ANFAŞ tarafından organize edilmekte olan fuarı, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek sektör profesyonellerinin yanı sıra Almanya, İtalya, Fransa, İngiltere, İspanya, İsrail, İran, Hindistan, Ürdün, Lübnan, Suudi Arabistan, Ukrayna, Rusya ve Yunanistan’ın da aralarında olduğu 60 ülkeden yüzlerce sektör profesyonellerinin ziyaret etmesi bekleniyor.

ana foto

60 ülkeden 100’lerce profesyonel bekleniyor

Turizm ve konaklama sektörü başta olmak üzere restoran ve gıda gibi yan sektörlerden de pek çok profesyoneli bir araya getirmektedir. Teknoloji ve inovasyonun hakim olduğu şu günlerde, çağın getirdiği yenilikleri yerinde sergileyerek bilgi paylaşımında bulunan ulusal ve uluslararası pek çok katılımcının ve yenilikleri takip ederek yerinde sıcak iş bağlantıları yapmak isteyen profesyonellerin bir araya geldiği HotelEquipment Fuarı alanındaki diğer fuarlara rakip olup sektör duayenleri tarafından yakından takip edilmektedir. Başta TÜROFED olmak üzere, turizm ve konaklama sektörünün ulusal ve uluslararası platformlarda tanıtılması konusunda pek çok dernek ve birlikten destek alan HotelEquipment Fuarı sektör profesyonellerini ortak paydada buluşturmaktadır.

_MG_2840

TÜROFED (Türkiye Otelciler Federasyonu), TUSİD (Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği), AKTOB (Akdeniz Turistik Otelciler İşletmeciler Birliği), BAİB (Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği) ve BAKA (Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı) tarafından desteklenmekte ve ANFAŞ tarafından organize edilmekte olan fuarı, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek sektör profesyonellerinin yanı sıra Almanya, İtalya, Fransa, İngiltere, İspanya, İsrail, İran, Hindistan, Ürdün, Lübnan, Suudi Arabistan, Ukrayna, Rusya ve Yunanistan’ın da aralarında olduğu 60 ülkeden yüzlerce sektör profesyonellerinin ziyaret etmesi bekleniyor.

#Turizmsektörü, #ANFAŞ, #HotelEquipmentFuarı, #işbirliği, #TÜROFED, #TUSİD, #AKTOB, #BAİB, #BAKA

İnceleyin

Almanya’nın 4 ile seyahat uyarısı kalktı, Bentour Reisen memnuniyetle karşıladı

Tur operatörü Bentour Reisen, Alman hükümetinin Türkiye’de en sevilen turistik bölgeleri için seyahat uyarısını kaldırma ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz