Anasayfa » Gündem » Çırağan Palace Kempinski İstanbul’a Ödül Yağdı

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’a Ödül Yağdı

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un Halkla İlişkiler, Gelirler & Rezervasyon ve Ön Büro ekiplerine ödül yağdı.Ciragan Palace Kempinski_Rezervasyon ve Gelirler Ekibi

1897’den bu yana Avrupa’nın en köklü lüks otel grubu olan Kempinski markası; grubunun gözdesi Çırağan Palace Kempinski İstanbul’a ödül yağdırmaya devam ediyor. Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un Halkla İlişkiler ekibi Kempinski grubu tarafından düzenlenen İş Geliştirme Konferansı’nda Avrupa’daki Kempinski otelleri içinde “En İyi Sosyal Medya Kitle Gelişimi’’ ödülünü alırken, Gelirler ve Rezervasyon ekibi dünya çapındaki Kempinski otelleri içinde “Misafirlere Sunulan En İyi Hizmet Kalitesi” ve “En Yüksek Gelir Kazandıran Rezervasyon Ekibi” ödüllerine layık görüldü. Ayrıca Ön Büro ekibi, misafirlerine sunduğu ayrıcalıklarla 500’den fazla otelde 34 lüks otel markasında ve 76 ülkede fark oluşturan Misafir Sadakat Programı Discovery için ’’2015 yılı tamamında ve 2016 yılının ilk yarısında En Çok Üye Kazandıran Oteli’’ ödülüne layık bulundu.

Rdtke: “Otelimizin grup içindeki başarısını bir kez daha ispatladık”

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un Genel Müdürü ve Kempinski Residences Türkiye Bölge Direktörü Ralph Radtke; “Bu ödülleri Çırağan Sarayı’na kazandıran deneyimli ve profesyonel ekiplerimi tebrik ediyorum. Türkiye ve İstanbul turizminin tanıtılması açısından büyük rol oynayan bu ödüllerle ayrıca otelimizin grup içindeki başarısını da bir kez daha ispatladık. Önümüzdeki dönemde gerçekleşecek projelerimiz ve uygulayacağımız stratejilerimizle bu ikonik tarihi yapının adını dünya çapında duyurmaya devam edeceğiz. Kempinski’nin mükemmel konuk ağırlama ayrıcalığı ve özgünlüğü politikasıyla Çırağan Sarayı’nı her zaman en üst seviyede tutmaya devam edeceğiz” dedi. 110 yılı aşkın deneyimiyle tarihi simgesel mülklerden, ödüllü, stil sahibi şehir otellerine, olağanüstü kıyı otellerinden prestijli rezidanslara bir çok lüks mülkü portföyünde gururla taşıyan Kempinski grubu, Çırağan Sarayı’na yağdırdığı ödüllerle çalışanlarını bir kez daha gururlandırdı.

ekip

#ÇırağanPlace #Kempinski #İstanbulaÖdülYağdı #Ödül #Çırağan

İnceleyin

Ege Seramik şıklığı UNICERA Fuarındaydı

40 yeni ürün serisini Spring Collection 2019 adı ile UNICERA Fuarında tanıtarak bir rekora imza ...