Anasayfa » Genel » Deneyimli turizmci Burçak Atak gelişim yönetimi ajansı kurdu

Deneyimli turizmci Burçak Atak gelişim yönetimi ajansı kurdu

Turizmin deneyimli isimlerinden Burçak Atak, yönetim ortaklığını üstlendiği Kolektif Trend ajansıyla bundan böyle eğitim danışmanlık sektörüne hizmet verecek. “Yeni Nesil Gelişim Ajansı” mottosu ile bireylerin, ekiplerin, kurumların tüm gelişim ihtiyaçlarını tasarlamak amacıyla yola çıktıklarını belirten Atak, “Gelişim yönetiminde fark oluşturmaya hazırlanıyoruz, çok yakında hizmetinizdeyiz.” dedi.

Gelişimin birlikte, bir süreç içerisinde gerçekleşmesi gerektiği ve bu sürecin de yeni nesil öğrenme metodolojileri ile yönetilmeye ihtiyacı olduğu düşüncesini merkez alan ajansın,  gelişim yönetimi ve yönetim danışmanlığı konularında ideale yakın çözümler  sunmayı hedef aldığını belirten Kolektif Trend Yönetim Ortağı Burçak Atak, ajans faaliyetlerine ilişkin “Ajansımız finans, pazarlama, satış, insan kaynakları yönetim, dijital dönüşüm, gelişim yönetimi fonksiyonlarında, farklı sektörlerde yerinde ve uzaktan eğitim modelleri ile eğitim danışmanlık çözümleri sunmak üzere yola çıktı. Konusunda uzman gelişim ve çözüm ortakları ile farklı sektörlerin tüm gelişim ihtiyaçlarını tasarlayan ajansımız, programlarında yerinde ve uzaktan yenilikçi  öğrenim modelleri ile mevcut sorunu anlamaya yönelik eksenler çerçevesinde ihtiyaç analizi, atölye çalışmaları, envanter, gizli müşteri ve saha çalışmaları ile sorunun kaynağını tespit ediyor. Eldeki çıktılarla sonuçları değerlendiren ajansımız, kişiye ve kuruma özel gelişim tasarımları planlayarak  eğitimler veriyor. Eğitimlerde interaktif video learning ve oyunlaştırma araçlarını kullanan ajansımız, gelişim süreçlerini koçluk ve mentörlük ile destekliyor,  gelişimi ölçümlüyor, verilerle raporlayarak takip ediyor. Gelişim sürecin tamamında yeni nesil dijital uygulamaları kullanan Kolektif Trend, ölçme ve değerlendirmeye yönelik yetkinlik envanterleri ile süreci destekliyor.” bilgilerini aktardı.

#kolektiftrend #gelişimyönetimiajansı #gelişimyönetimi #turizm #burçakatakajans

İnceleyin

Kasım 2020Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz