Anasayfa » Yeni Yatırımlar » Domatesin En Lezzetli Hali Holiday INN İstanbul City’de  

Domatesin En Lezzetli Hali Holiday INN İstanbul City’de  

Rüya şehir İstanbul’un tam kalbi Topkapı surlarında konumlanmış 5 yıldızlı Holiday Inn Istanbul City içerisinde yer alan Naar Restoran, Mayıs ve Haziran ayı boyunca Çarşamba günlerini ‘domates günü’ ilan ediyor! Organik domates kullanılarak yapılan birbirinden lezzetli yemekler, hem göze hem damaklara hitap ediyor.

Holiday Inn İstanbul City’nin lezzet adresi Naar Restoran, Mayıs ve Haziran ayı boyunca, faydası saymakla bitmeyen domatese menüsünde özel yer açıyor. Usta şefler her Çarşamba günü, organik domatesi bol lezzetli ve sağlıklı yemekler ile misafirleri ağırlıyor.

Domates çorbası, bonfile domates püreli morel mantarı, zeytinyağlı domates dolma, domates vinaigrette soslu salata, ve bademli domates tatlısı Naar Restoran’ın Çarşamba günleri menüsünde yer alıyor. Yüksek miktarda antioksidan içeriği ile hem sağlığınızı koruyun hem de domatesin birbirinden lezzetli halini tadın.

İnceleyin

Form Şirketler Grubu ve Lennox’tan yerli üretim müjdesi

Türkiye’de iklimlendirmenin öncü firmalarından Form Şirketler Grubu, Amerika’nın en büyük klima üreticilerinden Lennox ile 36 ...