Anasayfa » Gündem » Döneri, Birde ‘’Beyoğlu Döner’den Yemeli

Döneri, Birde ‘’Beyoğlu Döner’den Yemeli

Formülünü sır gibi sakladıkları özel baharatları ve pişirme yöntemiyle lezzet severlerle buluşan Beyoğlu Döner, anında pişirilip servis edilen lavaşıyla da damak tadını bilenlere yeni bir adresle buluşturuyor.

Lezzetiyle tüm dünyaya adını duyuran döneri kendine özel sunumuyla damak tadına önem verenlerle buluşturan Beyoğlu Döner; meşe odununda pişirilen dönerine eşlik eden lavaşı, köy yoğurdundan yapılan özel formüllü ayranı ile etin en lezzetli halini döner severlerin beğenisine sunuyor. ‘’Tüm dünyaya nam salmış döneri bir de Beyoğlu Döner’den yemeli’’ sloganıyla yola çıkan Beyoğlu döner, lezzetini Balıkesir’in Gönen ilçesinin yemyeşil doğal yaşam alanlarında yetişen hayvanlardan elde edilen etlerinden alıyor. Mutfağındaki her gıdanın yerli üretim olduğu Beyoğlu Döner, damak tadını bilenleri eşsiz lezzetiyle buluşturuyor.

Misafirlerine az ve öz lezzetler sunan Beyoğlu Döner, Antepli marifetli ustanın elinden hazırlanan fıstıklı havuç dilimi tatlısı, Trabzon’un meşhur Hamsiköy fırın sütlacıyla lezzet severlere yöresel tatlar sunuyor.

İnceleyin

5 yıl aradan sonra yeniden: MSC Cruises, 2021’de İstanbul ve Kuşadası’na yanaşacak

Uzun bir aradan sonra Türkiye limanlarına geri dönen MSC Cruises, Türkiye’deki yeni yapılanmasıyla, operasyonlarını daha ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz