Anasayfa » Yeni Mekan » ECOLAB’DAN PROFESYONELLERE GÜÇLÜ BİR ÇÖZÜM: GREASELIFT

ECOLAB’DAN PROFESYONELLERE GÜÇLÜ BİR ÇÖZÜM: GREASELIFT

Ecolab yenilikçi, kostik içermeyen ve biyolojik olarak parçalanabilir yağ çözücü Greaselift’i profesyonellerin beğenisine sundu.

Greaselift kostik içeren yağ çözücüler gibi etkili olmasına rağmen uygulama esnasında koruyucu eldiven, gözlük veya önlük kullanımı gerektirmez. Greaselift’in benzersiz formülü kostik içeren yağ çözücülerin yarattığı riskleri taşımadığı için güvenli bir çalışma ortamı sağlar. Yüzeye püskürtüldüğünde rahatsız edici, zararlı koku ve buhar oluşturmaz. Köpük uygulama sayesinde dikey yüzeyde de tutunma sağlar. Greaselift’in bir başka benzersiz özelliği de alüminyum yüzeyde güvenle kullanılabilmesidir.

SOĞUK YÜZEYLERDE DE ETKİLİ!

Greaselift ocak, fırın, ızgara, gril, fritöz gibi mutfak ekipmanlarında biriken yanmış yağları ve pişmiş gıda kalıntılarını hızla nüfuz ederek kolayca temizler ve çözer. Günlük ve periyodik temizlikte kullanılır. Uygulaması kolay olan kullanıma hazır Greaselift maksimum 50°C’deki yüzeye püskürtülür, kirlilik derecesine bağlı olarak yüzeyde 3-15 dk. bekletildikten sonra sünger veya nemli bir bezle silinir, ardından durulanır. Greaselift soğuk yüzeylerde de etkilidir.

HÜLYA METİN: DAHA SAĞLIKLI, TEMİZ VE GÜVENLİ

“Dünyayı daha temiz, daha sağlıklı ve daha güvenli bir yer haline getirme amacımız doğrultusunda yenilikçilik büyük önem taşıyor. Greaselift de bu amacımızın en iyi örneklerinden biri. Güçlü formülüyle mutfak ekipmanlarını etkili bir şekilde temizlerken, kostik içeren yağ çözücüler gibi sağlığa zararlı buharlar oluşturmuyor ve kullanıcıların herhangi bir koruyucu ekipman kullanmasına da gerek olmuyor” diyen Ecolab Pazarlama Müdürü Hülya Metin, “Bütün bu özelliklerinin yanı sıra alüminyum malzemede de rahatlıkla kullanılması çok önemli bir avantaj“ diyerek sözlerine devam etti.

İnceleyin

Belçikalı Bro’s Burger&Kitchen Türkiye’de…

Belçikalı Bro’s Burger&Kitchen, Akaretler’deki görkemli açılışını gastronomi, sanat, cemiyet ve iş dünyasından seçkin misafirlerin katılımıyla ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz