Anasayfa » Fuar » Ege Seramik İstanbul Yapı Fuarı’nı başarıyla tamamladı

Ege Seramik İstanbul Yapı Fuarı’nı başarıyla tamamladı

Ege Seramik, yurt içi ve yurt dışında katıldığı fuarlarla 2017 Spring Collection ürünlerini tanıtmaya devam ediyor.

Ege Seramik 23-27 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde 40.sı düzenlenen olan Yapı Fuarı’na katıldı. 40 yıldır Türk yapı sektörünün en büyük buluşmalarından biri olarak gösterilen Yapı Fuarı bu yıl da sektör temsilcileri ve profesyonelleri bir araya getirdi.

Yedigüller: “Fuar çok başarılı geçti, gelen yorumlar pozitif”

40. Yapı Fuarı’na katılmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller; “Yapı Fuarı inşaat sektörünün can damarlarından biri. 40 yıldır yapının tüm unsurlarını böyle büyük bir organizasyonla bir araya getirebiliyor olmak ve buna devam edebilmek takdire şayan. Bizde Ege Seramik olarak bu güzel organizasyonun parçası olmaktan ve sektör profesyonelleri ile buluşmaktan büyük keyif alıyoruz. Hem profesyonellerden hem de tüketicilerden aldığımız yorumlar çok pozitif, dolayısıyla fuar bizim için çok başarılı geçti.” dedi.

5

Altın Mıknatıs Stand Tasarımı 3.lük Ödülü, Ege Seramik’in oldu

Bu yıl başarısını Altın Mıknatıs “Stand Tasarımı 3.lük Ödülü ” ile taçlandıran Ege Seramik adına ödülü, Mimar Zafer Han ile birlikte teslim alan Yedigüller sözlerini “Bu yıl kazandığımız Altın Mıknatıs Stand Tasarımı 3.lük Ödülü de bu keyfimizi ayrıca arttıran unsurlardan biri oldu bizim için. Ege Seramik olarak çok mutlu ve gururluyuz” diyerek bitirdi.

7

Eskitilmiş ahşap desenli görünümü ile;

Woodsman

Trendler ortada, rustik tarz bu sene çok moda. Koltuklardan dekoratif ürünlere kadar her şey rustik tarzda. Peki seramikler neden olmasın? Eskitilmiş ahşap desenli görünümü ile Woodsman, rustik tarzı hem iç hem de dış mekanınıza taşımanın en sağlam ve uzun ömürlü yolu.

6

Hem yerlere hem duvarlara canlılık;

Piccolo

Ege Seramik Dekorlu Ürünler konseptinin yeni üyesi Piccolo Serisi’ni gururla sunar! Spring Collection 2017 ‘nin en renkli serilerinden biri olan Piccolo size daha renkli, daha canlı, daha enerjik mekanlar oluşturmaya davet ediyor. Sırlı granit yapısı ve sezon trendlerine uygun desenli tasarımı ile Piccolo, hem yerlerinize hem duvarlarınıza canlılık getirecek.

3

Mekanlara rustik görünüm katan;

Epic

Eskitilmiş ahşabın güzelliği seramiğin sağlamlığı ile Epic Serisinde buluştu. Siz de mekanlarınızda rustik bir görünüm elde etmek istiyorsanız 15×90 boyutu ve 3 renk seçeneği ile Epic ilk tercihiniz olacak.

1

Şıklık ve sağlamlıktan ödün vermeyenlerin tercihi;

Sophia

Sırlı granit ve tam parlak rektifiyeli Sophia; hem şıklıktan hem sağlamlıktan ödün vermeyenlerin yeni gözdesi. Sophia, 60×60 ölçüsü, 3 renk seçeneği ve mozaik görünümü ile yer kaplamasında son trend.

2

 

İnceleyin

Galataport İstanbul, dünya devlerinin rotasını İstanbul’a çevirdi

8-11 Nisan tarihleri arasında ABD’nin Miami kentinde gerçekleşen dünyanın en ünlü kruvaziyer fuarı Seatrade Cruise ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz