Anasayfa » Dekorasyon » Ege Seramik trendleri belirlemeye devam ediyor

Ege Seramik trendleri belirlemeye devam ediyor

Tam 42 yıldır sektörün nabzını tutan Ege Seramik bu yılda geleneği bozmadı. Geniş ürün portföyüne 24 yeni seri içeren Spring Collection 2017’yi dahil eden firma, farklı tasarımları ile trendleri belirlemeye devam ediyor. Spring Collection 2017 serileri, tüm satış noktalarında yerini aldı.

Yurt içi pazarının yanı sıra 50’nin üzerinde ülkeye hali hazırda ihracat gerçekleştiren Ege Seramik; ebat çeşitliliği, zengin desen seçenekleri ve farklı tasarımları ile çok geniş bir portföye sahip. Ahşap, Mermer ve Taş, Beton, Homojen, Tekstil, Allaturca ve Dekorlu Ürünler başlıkları altında ürünlerini sınıflandıran Ege Seramik, serileri arasında herkesin zevkine uygun ürünü bulabileceği konusunda iddialı.

Banyolar için şık alternatif; Carina

Pastel renkleri, tekstil desenli dekorları ve camsı yüzeyli parlak görünümü ile Carina, Ege Seramik Spring Collection 2017’nin favori serilerinden. 30×60 ebadı ile mutfak tezgah aralarında kullanılabileceği gibi banyolar içinde en şık alternatiflerden biri. Carina Serisi, Krem, Mix ve Mix Dekor seçenekleri ile kusursuz güzelliği mekanlarınıza taşıyor!

3 farklı renk ve 3 farklı boyut seçeneği ile; Windsor

Bu yılın öne çıkan ama yakalanması en zor trendlerinden biri beton görünüm. Ama betonun döşeme yerine kullanımı oldukça zor. Çözüm Ege Seramik Spring Collection 2017 Windsor Serisinde. Betonun modern görünümü seramiğin kolay kullanım ve uygulama rahatlığıyla. Hem de seri tüm yaşam alanlarınıza uyması için 3 farklı renk ve 3 farklı boyut seçeneği ile.

Bol desenli ve değişken yapısıyla; Regal

Tek düze duvarlara veda edin! Bol desenli ve değişken yapısıyla Regal Serisi, Ege Seramik Spring Collection 2017’nin en dikkat çeken parçalarından. Regal, hareket ve çeşitliliği mekanlarınıza yansıtmak için tasarlandı.

Hem yer hem duvar uygulamalarına uygun; Feelwood

Spring Collection 2017 serilerinden Feelwood ahşabın naifliği ve asaleti ile mekanlarınızı sarmaya geliyor. Hem yer hem duvar uygulamalarına uygun sırlı granit yapısı, 20x120cm ölçüleri, hafif
desenleri ve 3 renk seçeneği ile Feelwood tüm mekanlarınıza ahşabın asaletini taşımaya hazır.

#desen, #duvar, #banyo

İnceleyin

Studio Mosaics

Dekorasyonda Mozaik Tasarımın Yıldızı Studio Mosaics

Trend oluşturan tasarımlara imza atan Tureks Stone, Studio Mosaics koleksiyonu ile mermer ve doğal taşların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir