Anasayfa » Dekorasyon » Ege Vitrifiye; UNICERA 2019’a doğru

Ege Vitrifiye; UNICERA 2019’a doğru

Türk Seramik ve Seramik Sağlık Gereçleri sektörünün profesyonellere açılan kapısı UNICERA Fuarı, 5-9 Şubat tarihleri arasında gerçekleşeceği CNR Expo Fuar Merkezinde, 2019-2020 sezonunun trendlerini belirleyecek.

Çeyrek asır tecrübesiyle seramik sağlık gereçleri sektörüne yön veren marka Ege Vitrifiye,  UNICERA Fuarı için hazırlıklarını tamamladı. Son yıllarda yurt içi ve yurt dışı pazarlarda doğaya ve insana gösterdiği saygıyla büyüyen marka, fuarda portföyünün seçkin ürünleriyle, yeni ürünlerini sektör profesyonellerinin beğenisine sunacak.

Knidos Serisi ve Pella Klozet Serisi, UNICERA’da!

Ege Vitrifiye Genel Müdürü Merter Savaş “Ege Vitrifiye olarak her sene düzenli katılım gösterdiğimiz fuar sektörümüzün gelişimine katkıda bulunmaktadır. Firmalar yeni ürünlerini ilk defa bu fuarda sergilemekte, sektör profesyonelleri için bir buluşma noktası olmaktadır. Seramik sağlık gereçlerinin takip edilen markası Ege Vitrifiye farklı talep ve beğenilere yönelik ihtiyaçlar doğrultusunda ürün portföyünü her sene güncellemektedir. Bu sene geliştirdiği altı adet tezgâh üstü lavabodan oluşan Knidos serisi ve projelere yönelik geliştirilen Pella klozet serisi pazar ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan yeni serilerdir” diye belirtti.

Banyolara yeni çözüm; Knidos Lavabo Serisi

Banyo çözümlerinin en iyi örneklerinden biri olarak karışımıza çıkan Ege Vitrifiye yeni Knidos Serisi, mobilya kullanımına uygun; 3 adet batarya delikli, 3 adet batarya deliksiz toplamda 6 adet 60 cm lavabodan oluşan özel bir seridir. Lavabolar yalın ve şık çizgileriyle modern banyolar için tercih sebebi olurken, çevre dostu yüksek kalitede üretimleri ürün grubunu eşsiz hala getirmektedir. Sahip olduğu optimum ölçüler banyolara kolayca uyumlanabilmesini sağlamaktadır. Knidos Serisinin farklı lavabo tasarım alternatifleri tüm Ege Vitrifiye klozetleriyle rahatça kombine edilebilmektedir.

“Rekor ihracat rakamlarına ulaştık”

Savaş, “2018 yılında katıldığımız ulusal ve uluslararası fuarlarda markamızı ve ürünlerimizi tanıtma imkânı bularak, yeni müşterileri portföyümüze ekledik ve rekor ihracat rakamlarına ulaştık.  2019 yılında da dünyanın farklı ülkelerinde önemli sektör fuarlarına katılım göstereceğiz. Doğru stratejilerle ilerleyen firmamız, iç piyasa ve ihracatta belirlediği hedeflerinin bu sene de üzerine çıkacaktır” diye ekledi.

Ege Vitrifiye standını, Unicera Fuarı’nda 4. Hol 4C04 standında ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

İnceleyin

Galataport İstanbul, dünya devlerinin rotasını İstanbul’a çevirdi

8-11 Nisan tarihleri arasında ABD’nin Miami kentinde gerçekleşen dünyanın en ünlü kruvaziyer fuarı Seatrade Cruise ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz