Anasayfa » Ürün » Electrolux Profesyonel’den 3 yeni ürün, 3 yeni çözüm, 3 yeni fırsat!

Electrolux Profesyonel’den 3 yeni ürün, 3 yeni çözüm, 3 yeni fırsat!

Electrolux Profesyonel’in yeni Konveyörlü Tip Bulaşık Makinesi, yüksek verimlilik & çok daha fazla tasarruf imkanı sunuyor.

Electrolux Profesyonel, yüksek verimlilik, yüksek performans ve tam rahatlık sağlamak için yiyecek-içecek hizmeti sunan çeşitli firmalara yardımcı olabilecek, green&clean Konveyörlü Tip Bulaşık Makinesini piyasaya sürdü. Çok sayıda yenilikçi özelliği nedeniyle kullanıcılar, bu yeni ürüne işletmelerinin vazgeçilmezi olacak kadar güvenebilirler.

Pazardaki en düşük çalışma maliyetine sahip

Bir basket dolusu bulaşığı sadece bir bardak su ile temizleyebilen green&clean Konveyörlü Tip Bulaşık Makinesi, pazardaki en düşük çalışma maliyetine sahiptir. Rakip modellere göre %63 daha az suya, %34 daha az enerjiye, %62 daha az deterjana ve parlatıcıya gereksinim duyan yeni konveyörlü bulaşık makinesi, 3.240€’ya* kadar tasarruf etmenizi sağlayabilir.

Bu yan spotu mutlaka bu bölümden sonra kullanalım. Uygun bir yerde..

Yanspot: Maliyetlerdeki düşüş, IMQ, INTERTEK, ENERGY STAR akrediteli Electrolux Profesyonel Laboratuvarları tarafından hesaplanmıştır. Karşılaştırma green&clean Konveyörlü Tip Bulaşık Makinesi ile eşdeğer özelliklere sahip diğer bir makine arasında, saatte 300 lt su kullanılarak, 10 °C giriş durulama suyu ile 50 °C yıkama suyu sıcaklığında 360 günlük bir süreçte günde 2 vardiya ile çalışarak 1000 adet yemek çıkartan bir personel yemekhanesinde gerçekleştirilmiştir.

Electrolux, green&clean Konveyörlü Tip Bulaşık Makinesinin kolayca kullanılabilmesini ve daha da kolay bakım yapılabilmesini sağlamak için çok çalışmıştır. Makinenin isteğe göre uyarlanabilen dokunmatik arayüzünün, kullanıcıyı yönlendiren basit grafiklere sahip olmasının yanı sıra; teknik anlamdaki gelişmeler sayesinde de makine, sınıfındaki en iyi güvenilirliğe sahiptir. Otomatik yedekleme modu bu saydıklarımızın anahtarıdır; kullanıcıların servise ihtiyaç duyduğu zamanlarda dahi, bulaşık makinesinin çalışacağı konusunda içlerinin rahat olmasını sağlar.

Electrolux’ün bugüne kadarki en çevre dostu bulaşık makinesi

Adına yakışır şekilde green&clean Konveyörlü Tip Bulaşık Makinesi, Electrolux’ün bugüne kadarki en çevre dostu bulaşık makinesidir. Pazardaki CO2 ısı pompalı tek Konveyörlü Tip Bulaşık Makinesi olarak, green&clean Doğal Havalandırmasız özelliğine sahiptir – emisyonu önemli ölçüde azaltarak mutfak personeline maksimum düzeyde konfor sağlar.

Electrolux Profesyonel Bulaşık Makinesi Kategori Müdürü Riccardo Marzapani şunları söylemiştir: “Yeni CO2 ısı pompası ile CO2 emisyonlarını önemli ölçüde düşürdük. Böylece hem daha iyi ve daha konforlu bir çalışma ortamı oluşturmayı başardık, hem de çevreyi büyük ölçüde koruyarak, 2020 yılına kadar CO2 emisyonlarını %50 oranında azaltma hedefimiz olan, Electrolux Grubu’nun gerçekleştirmeyi en çok istediği sürdürülebilirlik hedeflerinden birine katkı sağlamış olduk.”

#Electrolux #ElectroluxProfesyonel #yeniürün #ürün #yeniçözüm #çözüm #yenifırsat #fırsat

 

 

İnceleyin

Profesyonel mutfaklar için yeni performans sınıfı: RATIONAL’den iVario Pro

iVario Pro profesyonel mutfaklar için yeni standartlar belirliyor. Temas ısısı ile çalışan pişirme sistemi, akıllı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz