Anasayfa » Gündem » Elite World İstanbul Hotel 750 bin dolara yenilendi

Elite World İstanbul Hotel 750 bin dolara yenilendi

Yatırımlarına hızla devam eden Elite World Hotels, şehrin merkezi Taksim’de yer alan oteli Elite World İstanbul Hotel, 750 bin dolar yatırımla yenilendi.

İş toplantıları, kongreler ve sosyal organizasyonlara ev sahipliği yapan Elite World Hotels’in, şehrin merkezi Taksim’de yer alan oteli Elite World İstanbul Hotel, 750 bin dolar yatırımla yenilendi. Elite World İstanbul;  misafirlerinin daha keyifli ve konforlu vakit geçirmeleri için odalarından lobisine, fitness salonundan koridorlarına kadar yepyeni bir görünüm kazandı.

Ahmet Arıcasoy: “Baştan sona yenilendik”

Misafirlerine daha konforlu bir hizmet vermek için adımlar attıklarını belirten Elite World İstanbul Hotel Genel Müdürü Ahmet Arıcasoy, ‘Taksim, Türkiye turizmi için önemli bir marka. Bu markayı en iyi şekilde temsil etmemiz gerekiyor. Biz de Elite World Hotels olarak yeni otellerimizin yatırımı ile birlikte 750 bin dolar maliyetle otelimizi baştan sona yeniledik’ dedi.

Elite World İstanbul Hotel, 1 Kral Dairesi, 3 Corner Suit, 14 Geçişli Oda, 2 Engelli Odası ve 225 Deluxe Oda ile şehrin merkezi Taksim’de hizmet veriyor.

İnceleyin

Tunç Batum: Artık bir şeyler yapmak lazım ama ne?

2015’te Rus pazarında başlayan kriz, bildiğiniz üzere 2016 yılında global çalkantıların da etkisiyle çok kötü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir