Anasayfa » Ürün » “Endüstriyel çamaşırhanelerde iddialıyız”

“Endüstriyel çamaşırhanelerde iddialıyız”

Endüstriyel çamaşırhanelerin BSÇ Kimya’nın 17 yıllık tecrübesi ve yenilikçi bakış açısı ile çözüme en doğru ve hızlı şekilde ulaştığı bölümlerden biri olduğunu anlatan BSÇ Kimya AŞ. Genel Müdürü Burak Salih Çelik, “Omega Grubu olarak ürün gamımızda yer alan sıvı sistem ürünleri ve ekipman desteği ile sektörün en iddialı firmalarından biri olduk” diyor.

1997 yılında İzmir’de uluslararası standartlarda ve kalitede endüstriyel temizlik kimyasalları üretimine başlayan BSÇ Kimya, 75 m²’lik alanda başlattığı üretimlerini bugün 4000 m²’lik kapalı alanda sürdürüyor. 2000 yılında SOS Endüstriyel Kimya, yan kuruluşu olarak gıda hijyen ürünleri satış, teknik destek ve ekipman desteği ile pazardaki yerini daha da sağlamlaştıran firma; ev dışı tüketim, private label ve ihracat olmak üzere 3 farklı satış kanalı için üretim yapıyor.

15 ÜLKEYE İHRACAT YAPIYOR

Yıllık 48 bin ton üretim hacmine sahip BSÇ Kimya, “Entem, Arpen ve Waste” markalı ürünlerinin satışını, bayii ağı ile tüm yurt genelinde gerçekleştiriyor. Uluslararası pazarda 15 farklı ülkeye ihracatı olan BSÇ Kimya’yı Endüstriyel çamaşırhanelerin BSÇ Kimya’nın 17 yıllık tecrübesi ve yenilikçi bakış açısı ile çözüme en doğru ve hızlı şekilde ulaştığı bölümlerden biri olduğunu anlatan BSÇ Kimya AŞ. Genel Müdürü Burak Salih Çelik, “Omega Grubu olarak ürün gamımızda yer alan sıvı sistem ürünleri ve ekipman desteği ile sektörün en iddialı firmalarından biri olduk” diyor. “Endüstriyel çamaşırhanelerde iddialıyız” endüstriyel çamaşırhanelere sunduğu hizmetleri ile firma Genel Müdürü Burak Salih Çelik anlatıyor: Türkiye’nin en büyük ev dışı tüketim ürünleri sağlayıcılarından biri olmanın, sadece müşterilerine karşı değil, yaşanılan dünyaya ve geleceğe karşı da sorumluluk taşımak anlamına geldiğini belirten Burak Salih Çelik, ürün yelpazesinde yerini yeni almış olan konsantre ürün BETA grubu ile bu sorumluluğunu yerine getirdiklerini söylüyor.

ENDÜSTRİYEL ÇAMAŞIRHANELERDE HIZLI VE ÇÖZÜM ODAKLI

Endüstriyel temizlik sektöründe kritik nokta olan çamaşırhaneler, BSÇ Kimya’nın 17 yıllık tecrübesi ve yenilikçi bakış açısı ile çözüme en doğru ve hızlı şekilde ulaştığı bölümlerden biri. “Sıvı sistemler kullanım rahatlığı, insan sağlığı ve çevre dostu olması nedeniyle günümüzde toz grubu yerine tercih edilmektedir. Omega Grubu olarak ürün gamımızda yer alan sıvı sistem ürünleri, teknik ekibimizin her süreçteki ekipman desteği ile sektörün en iddialı firmalarından biri olarak var olmamızı mümkün kılmıştır” diyen Çelik, firmanın bu alandaki yetkinliğini ise şöyle açıklıyor: “Firmamız ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri ile “Entegre Yönetim Sistemi”nin kurulumunu tamamlamış olup, yurt içi ve AB mevzuatlarına uygun standartlarda her çeşit belge ile üretim ve satış sürecini devam ettirmektedir.”

İnceleyin

E.C.A. Nita serisinden fonksiyonel ve renkli çözümler

Günümüzde değişen mutfak dekorasyon trendleri yaşam alanlarımızdan biri olan mutfakları evimizin prestij alanları haline getirdi. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz