Anasayfa » Gastro Güncel » Gastronominin, ilk 3’ü bir arada etkinliği GASCONFAIR geliyor!

Gastronominin, ilk 3’ü bir arada etkinliği GASCONFAIR geliyor!

GASCONFAIR, gastronomi sektöründe ilk defa kongre, konferans ve fuarı 12-15 Şubat 2020 tarihinde Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Kampüsü’nde bir araya getirecek.

12-15 Şubat 2020 tarihinde Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Kampüsü’nde düzenlenecek kısa adı GASCONFAIR olan İstanbul Gastronomi Kongresi, Konferansı ve Fuarı ile ilgili ilk basın daveti 24 Mayıs 2019 Cuma günü düzenlendi.

Toplantıya Nişantaşı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Esra Hatipoğlu ve Nişantaşı Üniversitesi Rektör Yard. Prof.Melis Oktuğ Zengin katıldı.

Nişantaşı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Esra Hatipoğlu yaptığı konuşmada; “GASCONFAIR için çok doğru bir alt yapımız var. Ayrıca heyecan verici bu etkinlik için paydaş olmaktan son derece memnunuz. Üzerimize düşen her türlü çalışma için ekibe elimizden gelen desteği sağlayacağız” dedi.

Proje’nin Genel Koordinatörü Necdet Koç’un GASCONFAIR içeriği hakkında bilgi verdiği toplantıda, basın mensupları ve sektör profesyonelleri, akademisyenler hazır bulundu.

İlkler için doğru adres

Gastronomi sektöründe ilk defa kongre, konferans ve fuarı bir araya getiren, ilk defa bir üniversite kampüsünde bu kadar kapsamlı fuar gerçekleştirecek olan ve ilk defa etkinlik sonrası kurulacak özel bir platform ile etkinlikle birlikte başlayan çalışmaları devam ettirecek olan GASCONFAIR tüm sektöre fayda sağlamayı amaçlıyor.

Avrupa’nın en büyük ikinci kampüsü olan Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Kampüsü, tüm fuar alanlarına göre çok büyük avantajlar barındırıyor. Kongre ve konferanslar için çok sayıda konferans salonu ve amfiye sahip olan mekan, aynı zamanda teknik alt yapı olarak da gastronomiye yönelik olan GASCONFAIR bünyesinde düzenlenecek her türlü mutfak çalışması için 5 adet büyük uygulama mutfağına sahip.

Kongrenin içeriği akademisyenler tarafından yönetiliyor

Organizasyon kapsamında düzenlenecek kongre için 6 farklı bilimsel çalışma alanından bildiri kabul edilecek. Kongrenin içeriği ise tamamen akademisyenler tarafından yönetiliyor.

Konferanslarda yurt içi ve yurt dışından katılacak bilim insanları ilginç konular ile tüm dinleyicileri hayran bırakacak. Çok sayıda workshop, panel, söyleşi ve seminer de düzenlenecek olan GASCONFAIR’de, ayrıca sıra dışı yarışmaların kazananlarına para ödülleri dağıtılacak.

GASCONFAIR Ekibi ve Görevleri

-Genel Koordinatör – Necdet Koç

-Yemek Yarışmaları ve Gala Yemeği Koordinatörü/Baş Hakem – Şef Aydın Demir

-Marka Koordinatörü/Yemek Fotoğrafçısı – Elif Tekkaya

-Kahve İçeriği ve Yarışmalar Koordinatörü  – Cenk R. Girginol

-Ana Medya Sponsoru/Basın İlişkileri  – Çiğdem Coşkun

-Uluslararası İlişkiler ve Sponsorluk Koordinatörü – Alper Işıntan

-Bilim Kurulu Başkanı – Doç. Dr. Burak Mil

-Bilim Kurulu Başkanı – Doç. Dr. Kazım Ozan Özer

-Bilim Kurulu Üyesi – Prof. Dr. Haluk Levent

İnceleyin

Prontotour, İstanbul çıkışlı gemi tur satışlarını başlattı!

Yurt dışı turlarının lider markası Prontotour, merakla beklenen İstanbul çıkışlı gemi turlarının satışını başlattığını açıkladı. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz