Anasayfa » Manşet » Hampton by Hilton Dubai Airport açıldı

Hampton by Hilton Dubai Airport açıldı

Hilton’dan Hampton by Hilton, namı diğer samimi ve sıcak ‘Hampton Konukseverliği” hizmeti ile bilinen dünya çapında tanınmış otel markası, Hampton by Hilton Dubai Airport otelinin açılışı ile Orta Doğu’ya ayak basışını kutluyor.

420 odası bulunan otel, dünyanın bugüne kadarki en büyük Hampton by Hilton’u olarak görülmekte ve Dubai Uluslararası Havalimanı ve Dubai Havalimanı Serbest Bölge İdaresine (DAFZA) yalnızca birkaç kilometre uzaklıkta konumlanmaktadır. Yüksek rağbet gören otel, yalnızca kahvaltı dahil konsepti değil, aynı zamanda Hampton imzalı rahat yatakları, ücretsiz Wi-Fi hizmeti ile donatılan geniş odaları ve 7/24 aktif iş merkezi ile birlikte bölgeye ilk kez Hampton by Hilton imzalı katma değerli hizmetleri ve imkanları getiriyor.

Hampton by Hilton Dubai Airport, aynı zamanda Dubai ufuk çizgisinin panoramik manzarası ve geniş sonsuzluk havuzu ile en üst katında tüm imkanlarıyla büyük bir spor salonu donatılmıştır. Lavanta, altın ve yerel olarak ilham alınan sanatsal çalışmaların yer aldığı cezbedici otel duvarları ve koridorları ile tamamlanan otelin sıcak ve samimi havası ile misafirler içeri girer girmez kendilerini evinde hissedecekler.

y kuşağı seyahatçilere hitap ediyor

Dünya genelinde samimi ve ilgili hizmet kültürü ile tanınan Hampton by Hilton, özellikle konaklama arayışında giderek değer görmeyi öncelik haline getiren y kuşağı seyahatçiler arasında bölgenin orta ölçekli otellere yönelik giderek artan taleplerini karşılamayı amaçlamaktadır. Yakın zamanda YouGov ile Hilton ortaklığında yürütülen ve 1,000 katılımcının yer aldığı bir ankette, BAE seyahatçilerinin iki destinasyon arasında seçim yaparken neredeyse yarısı (%44) kararını ortalama seyahat maliyetine dayanarak vermişlerdir.

Global profesyonel hizmetler firması PricewaterhouseCoopers (PwC)’a göre, bu talep değişikliğinin sebebi birçok faktöre dayanmakta ve varlıklı orta sınıfın yükselmesini de kapsamaktadır. Bu durum bölgenin Expo 2020 Dubai gibi “mega etkinlikler”e hazırlanması ile birleşti ve kurumsal seyahat bütçelerinin kısılması ve tüketici davranışlarının evrilmesi, GCC ülkelerinin konaklama tercihlerini bütçe dostu otelleri kapsayacak şekilde genişletmesini kaçınılmaz hale getirdi. Ve sektör de cevap vermeye başladı – Arap Otel Yatırım Konferansı’nın 2017 yılında düzenlenen organizasyonunda, STR tarafından verilen bilgiler orta ölçekte seyreden pazar arzının GCC’de 2021 yılına kadar lükse endeksleneceğini gösterdi.

Seyahat severler için çeyrek yüzyılın en çok tercih edilen oteli

Hampton by Hilton’un bölgedeki açılışına yorum getiren Hampton by Hilton Küresel Başkanı Shruti Buckley: “22 ülke ve bölge genelinde 2,380’i aşkın tesis ile Hampton by Hilton değeri öncelik haline getiren, ancak aynı zamanda eşit derecede gerçek ve kaliteli hizmeti de önemseyen seyahat severler için çeyrek yüzyılın neredeyse en çok tercih edilen oteli olma gururunu elde etmiştir. Dünya genelinde, bir tanesi değerin karar almada değere öncelik vermek olan giderek değişen seyahat etme zihniyetine tanıklık etmekteyiz, bu durumda Orta Doğu ve Afrika’nın kesinlikle bir istisnası yoktur. Hampton by Hilton’u bölgeye taşımaktan dolayı oldukça heyecanlıyız ve düşünceli Hampton misafirperverliği hizmetlerimizle misafirlerimizi karşılamak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Hampton by Hilton’un bölgedeki açılışına yorum getiren Orta Doğu, Afrika ve Türkiye Bölge Başkanı Rudi Jagersbacher: “Dubai’nin 2020 yılına kadar emirliğe yılda 20 milyon turist çekme vizyonu ile birlikte misafirperverlik hizmetlerinin çeşitlendirilmesi seyahat ve turizm sektörü için en büyük öncelik haline gelmiştir. Günümüzde seyahat edenler artık kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı konaklama seçenekleri aramaktadır. Merkezi konumda bulunan, temiz ve modern odalara sahip, ücretsiz Wi-Fi hizmeti sunan ve samimi, güvenilir ve kaliteli hizmet veren bir otel istemektedir. İşte bunlar, şüphesiz ki Hilton markasının sunduklarıdır.” dedi.

 

İnceleyin

Ulusal ve uluslararası turizm yatırımcıları TIF’de buluştu

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) tarafından, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi desteğiyle düzenlenen ‘Tourism Investments Forum – ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz