Anasayfa » Genel » Hip Atölye’ye Chicago’dan Müşteri: Escoffier Online

Hip Atölye’ye Chicago’dan Müşteri: Escoffier Online

Dünyanın en prestijli şefi Auguste Escoffier ismini devam ettirmek üzere kurulan Chicago merkezli Escoffier Online Aşçılık Okulu, Türkiye’deki iletişim ajansı olarak Hip Atölye’yi seçti.
                           

Triumph Higher Education tarafından kurulmuş olan Escoffier Online, ilk online aşçılık okulu olma özelliğini taşıyor. Online eğitim veren okul, mutfak sanatlarına merakı olan ve şef olmayı amaçlayan kişilere, geleneksel okulların aksine zamansal ve finansal zorluk oluşturmadan, kapsamlı bir müfredatla aşçılık kural ve teknikleri eğitimi veriyor.

Escoffier Online Genel Müdür Yardımcısı Jeff Larson; verdikleri eğitimin en büyük farklılığının kalite, fiyat oranında olduğunu, buna bağlı olarak da dünyanın 20 farklı ülkesinden öğrencileri olduğunu söylüyor.

Eğitimi benzerlerinden ayıran özellikler ise; yüzde yüz online olması, hızlandırılmış program, canlı şef web seminerleri, şefler tarafından özel olarak hazırlanmış ders programı, 24 saat online mentor şefle iletişim kurabilme ayrıcalığı, 500’den fazla video’lu anlatım, e-kitaplar, online sınavlar, tarifler, kişiselleştirilmiş servis ve uygun fiyat.

İnceleyin

Seyahate en hevesliler, zenginler!

Global Blue’nun 30 bin uluslararası müşterisiyle gerçekleştirdiği araştırma raporuna göre, çalışmaya katılanların %55’i kısıtlamalar hafifletildiğinde ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz