Anasayfa » Hotel-Tech » Ingenico’dan kaçırılmayacak YazarkasaPOS kampanyası

Ingenico’dan kaçırılmayacak YazarkasaPOS kampanyası

YazarkasaPOSlarının donanım zenginliği ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan, uçtan uca ödeme konusunda dünya lideri olan Ingenico, kaçırılmayacak bir kampanyaya imza atıyor.

Uçtan uca ödeme konusunda dünyanın ve Türkiye’nin lider şirketi Ingenico Group, hem avantajları hem de kampanyaları ile müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Esnaflara kaçırılmayacak fırsatlar sunan Ingenico hafif, dokunmatik ve uzun pil ömrüyle verimliliğin sembolü olan iWE280 model seyyar YazarkasaPOS cihazını kampanya kapsamında 600 TL indirimle KDV dahil 1.699 TL’ye satışa sunuyor.

Alpay Sidal: “Müşterilerimizden gelen geri bildirimleri önemsiyoruz”

Ingenico yeni nesil seyyar yazarkasa iWE280 ile kaçırılmayacak bir kampanyaya imza atarken, Ingenico Türkiye Genel Müdürü Alpay Sidal, kampanya ile ilgili olarak şöyle konuştu: “Ingenico olarak müşterilerimizden gelen geri bildirimleri her zaman önemsiyor ve onları dinliyoruz. iWE280 model seyyar YazarkasaPOS cihazımız özelinde esnafımızın da yüzünü güldürecek bir kampanya başlattık. Normal satış fiyatı 2.229 TL olan iWE280 seyyar YazarkasaPOS cihazımızı KDV dahil 1.699 TL’ye satışa sunuyoruz. 31 Mart 2020 yılına kadar da bu kampanyamızı devam ettirerek esnafımıza destek olma arzusundayız. Ayrıca tüm süreçleri kolaylaştırmak adına seyyar yazarkasa sahibi olmak isteyen herkes, www.ikasa.com.tr’den bilgi alabilir ve YazarkasaPOS kurulumu için 0850 250 40 30 numaralı telefonu arayabilir. Bundan sonraki süreçte gerçekleştirdiğimiz kampanyalarımızla tüm işletmelere cazip fırsatlar sunmayı arzu ediyoruz” dedi.

 

 

 

İnceleyin

Gıda sektörünün geleceği bu inovasyonda! İşte o teknoloji…

Dünyada Gıda Güvenliği ve Beslenme Durumu-2019 raporuna göre, 2018 yılında yaklaşık 820 milyon insan açlık ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz