Anasayfa » Etkinlik » İnoksan ’dan Sektör Paydaşlarına İkinci İftar…

İnoksan ’dan Sektör Paydaşlarına İkinci İftar…

 

TAFED’in 5. Genel Kurulu ve Özel İftar Organizasyonu, İnoksan Ana Sponsorluğunda Gerçekleşti

 

Türkiye Aşçılar Federasyonu’nun (TAFED) 5. Olağan Genel Kurulu sonrası organize edilen iftar, İnoksan’ın ana sponsorluğunda Ankara Çeşni Konağı’nda gerçekleştirildi. İnoksan, aynı haftada iki büyük organizasyon ile sektör paydaşlarını bir araya getirdi.

Sektör önderi olarak paydaşlarının olduğu platformları her zaman destekleyeceklerini ve sektörün sesine kulak vereceklerini belirten İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, İnoksan’ın aynı haftada iki büyük organizasyon ile sektör paydaşlarını bir araya getirmesinin verdiği mutluluğu şu sözlerle açıkladı: “İnoksan olarak geçtiğimiz günlerde İYSAD ile gerçekleştirdiğimiz iftar yemeğinde olduğu gibi TAFED ile de çok keyifli bir iftar organizasyonuna imza attık. İnoksan olarak birleştirici kimliğimiz ile mübarek ramazan ayında, sektörümüzün kıymetli paydaşlarını bir araya getirmekten dolayı çok mutluyuz. Böylesi özel dönemlerde bir araya gelmek ve sektöre dair paylaşımlarda bulunmak bizim için çok değerli. Ayrıca, sektördeki marka gücümüze ve ürünlerimize olan güveni bu tür özel ortamlarda paydaşlarımızla yaptığımız sohbetlerde de bire bir duymak ayrı bir gurur kaynağı oluyor. İnoksan ailesi olarak TAFED başkanlığı makamında 4. kez güven tazeleyen Zeki Açıköz’ü de gönülden tebrik ederiz”.

 

#İnoksan #TAFED #TürkiyeAşçılarFederasyonu #HotelRestaurant #Hitech

İnceleyin

İzmir’in Boyoz’u dünyaya açılıyor!

Kültürel bir miras olan ve “Smyrna Boyoz” markası sayesinde İzmir’den dünyaya yayılan boyoz, 24 Nisan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz