Anasayfa » Gündem » İnoksan, GulFood’da profesyonellerle buluştu

İnoksan, GulFood’da profesyonellerle buluştu

Endüstriyel mutfak sektörünün parlayan yıldızı İnoksan, globalde sesini duyurmaya devam ediyor.

Dubai’de düzenlenen ve Ortadoğu’nun en büyük gıda ve catering fuarı olarak nitelendirilen GulFood’a bu yıl da görkemli standı ile katılan mutfağın lideri, Ar-Ge harikası yepyeni ekipmanlarıyla fuarda boy gösterdi.

Gıda, içecek, otel ve catering ekipmanları, paketleme, işletme makineleri, teknoloji ve ekipmanlarının yer aldığı Ortadoğu’nun en kapsamlı gıda ekipmanları fuarı olarak nitelendirilen GulFood, bu yıl 23 – 27 Şubat tarihleri arasında Dubai’de gerçekleşti. 26 yıldır dünya çapında ilklerin sergilendiği fuarda dikkatleri üzerine çeken İnoksan, fuar boyunca Körfez ülkeleri, Güney Asya, Afrika ve Avrupa’dan ziyaretçileri standında ağırladı.

AR-GE HARİKASI YENİ ÜRÜNLERİNİ SERGİLEDİ

Üretiminin %35’ini 60’ı aşkın ülkeye ihraç eden güçlü marka, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında konumlanan bayileriyle mutfağın kalbinde olmayı sürdürüyor. Yurt içi ve yurt dışında dünyaca ünlü markaların mutfaklarını tasarlayan İnoksan, bir mutfağın ihtiyacı olan tüm ürünleri insan sağlığı ve enerji tasarrufu öncelikleriyle üretiyor. Uluslararası standartlarda ürettiği ekipmanları ile hem çevreye dost, hem hijyenik, hem de enerji tasarruflu duruşunu ön plana çıkaran İnoksan, bu sayede hizmet sunduğu markalara sadece işlerine odaklanmalarını, gerisinin İnoksan tarafından düşünüldüğünü hatırlatıyor ve kusursuz müşteri memnuniyeti sağlıyor. Dünyaca ünlü GulFood Fuarı’nda Ar-Ge harikası yeni ürünlerini sergileyen İnoksan, inovatif tasarımlarıyla profesyonellerin yoğun ilgisini çekti.

 VEHBİ VARLIK: İNOKSAN ADINI SIKÇA DUYAR OLDUK

GulFood’a ilişkin görüş bildiren İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık: “Dünya çapında merakla beklenen ve sektör oyuncularının güçlü bir şekilde hazırlandığı GulFood’a bu yıl da katılmaktan memnuniyet duyuyoruz. Son dönemde globalde yaptığımız işbirlikleri ile İnoksan markamızın adını sıkça duyurduk. Bu nitelikli işbirliklerini GulFood Fuarı ile pekiştirdiğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.

İnceleyin

TAV EASA’nın COVID-19 protokolünü imzaladı

TAV Havalimanları’nın dört ülkede işlettiği dokuz havalimanı Avrupa Havacılık Emniyeti Ajansı (EASA) tarafından oluşturulan “Havacılık ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz