Anasayfa » Yeni Yatırımlar » İş dünyasına yeni bir cazibe merkezi: Balsamo Suits açılıyor

İş dünyasına yeni bir cazibe merkezi: Balsamo Suits açılıyor

Anadolu Yakası’nın son dönemde yıldızı parlayan bölgelerinden Ataşehir’de yeni bir iş oteli daha açılıyor. 7 milyon dolar yatırımla Aralık ayında açılacak Balsamo Suits, İstanbul’a seyahat için gelen ya da İstanbul’daki zamanını keyifle geçirmek isteyenlerin adresi olacak.

İstanbul’un Anadolu Yakası’nın öne çıkan ilçelerinden Ataşehir her geçen gün başarılı projelere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de özellikle iş dünyasının tercih edeceği Balsamo Suits. Konaklama için misafirlerine ev sıcaklığını sunan otel, aynı zamanda işyeri donanımlarına sahip bölümleri ile toplantı yapmak ya da zamanını çalışarak geçirmek isteyenlerin adresi olmayı hedefliyor. Aralık ayında misafirlerini ağırlamaya başlayacak olan Balsamo Suits, İstanbul’a iş seyahati için gelen ya da İstanbul’da Anadolu Yakası’nda toplantı yapmak isteyenler için yeni bir çözüm olacak.

Finans merkezinin kurulması ile İstanbul’un en cazip noktası haline gelen Ataşehir hem civarda bulunan alışveriş merkezleri hem de her iki köprüye, Sabiha Gökçen Havalimanı’na kolay ulaşımı sayesinde iş dünyasının sıklıkla tercih ettiği bir lokasyon halini aldı.

7 MİLYON DOLAR BÜTÇELİ

İstanbul dışından gelenlerin konaklaması ya da toplantı yapmak isteyenlerin gerekli düzeneğe sahip salonları kullanabilmeleri hedeflenerek tasarlanan ve dekore edilen Balsamo Suits 30 odası, 4 toplantı odası ve 1 balo salonu ile hizmet verecek. Altyapı bedeli dahil yaklaşık 7 milyon dolara mal olması hedeflenen otelin girişinde ayrıca dünya mutfağından lezzetlerin sunulduğu iddialı menüsü, 350 kişi kapasiteli, Cafe Locale İstanbul bulunuyor.

İÇMİMARİDE SEZGİ BEĞENDİK İMZASI

Yapımı yaklaşık 4 ayda tamamlanan Balsamo Suits’ın her odası tasarımı ile ön plana çıkıyor. Misafirlere ferah ve sıcak bir ortam sunmak amacıyla projelendirilen otelin iç dizaynı Mimar Sezgi Beğendik’e ait. Beyazın hakim olduğu odalarda Smart TV, Ücretsiz internet, Mini bar bulunuyor. Ayrıca 6 adet teraslı odası bulunan Balsamo Suits’te, ailesi ile kalmak isteyenler için birbirine bağlantılı iki odadan oluşan connet odalarda yer alıyor.

Balsamo Suits Anadolu Yakası’nın en merkezi ilçeleri Maltepe, Kadıköy, Üsküdar ve Ümraniye’ye yakınlığı ile İstanbul’a seyahat için gelen ya da İstanbul’daki zamanını keyifle geçirmek isteyenlerin adresi olacak.

 

İnceleyin

Wyndham Grand Doha West Bay Beach açılıyor

Wyndham Hotels & Resorts, Katar’ın Doha kentinde açılacak 278 odalı Wyndham Grand Doha West Bay ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz