Anasayfa » Gündem » İş yerinizin tatlı ortağı; Uğur UDR serisi

İş yerinizin tatlı ortağı; Uğur UDR serisi

Düşük enerji tüketimleri ile yüksek performans sergileyen Uğur dondurma teşhir reyonları, ezber bozan renkli tasarımları ve modern görünümleriyle etkili ürün sunumunun yanı sıra işletmelere birçok fayda sağlayan 12 ve 14 sepetli yepyeni iki ürünle görücüye çıktı.

UDR 12 SCE ve UDR 14 SCE ismindeki yeni ürünler kolaylıkla yerinden çıkarılıp temizlenebilen kaseleri ve hareket özgürlüğü sağlayan tekerlekleri ile çalışanların, ürün incelemesini kusursuz hale getiren bombeli cam bölmesi sayesinde de müşterilerin işini kolaylaştıran dondurma dolabı modelleri, kullanışlı ve efektif yapılarıyla her türlü ihtiyacı karşılıyor. Ayrıca statik soğutma sistemi sayesinde 7/24 çalıştırılabilen bu modellerde ekstra ürün depolamak için soğutma dolabı da yer alıyor. Tüm bu yenilikler ise Uğur’un yapmış olduğu iyileştirme ve geliştirme yöntemleri sayesinde piyasadaki en ekonomik ürünler olarak karşımıza çıkıyor.

Fiyatıyla oldukça ilgili gören UDR 12 SCE ve UDR 14 SCE, dondurmacılar başta olmak üzere pastane, kafe, otel ve çay bahçelerine kadar pek çok değişik işletmede kullanıma uygun. Yeni dondurma teşhir reyonlarıyla ilgili detaylı bilgi almak için Uğur Yetkili Bayilerini, 444 84 87 müşteri hizmetleri hattını veya www.ugur.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İnceleyin

Hasan Erdem: “Bileğimizin gücüyle seçimi kazanacağız”

Haber: Hatice Ünal Bilen TÜRSAB Başkanlığı için adı geçen isimlerden olan Hasan Erdem bugün Grand ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz