Anasayfa » Manşet » İSTOTEP yoluna INTHA olarak devam edecek

İSTOTEP yoluna INTHA olarak devam edecek

27 Mayıs 2015’te temelleri oluşturulan ve bünyesinde pek çok otel yöneticisi ve yatırımcısını barındıran İstanbul Otelciler Platformu (İSTOTEP) dernekleşmeye giderek Uluslararası Otelciler Derneği (INTHA) adını aldı. Barış Türer, İlker Karadağ, Mert Bankacı, Cantekin Temizer, Onur Demiralay, Kenan Özkan ve Kerem Can Manda’nın kurucu üyeliğini ve ilk yönetim kurulunu oluşturduğu derneğin Ağustos 2018 itibariyle turizmde faaliyetlerini sürdüreceğini açıklayan INTHA Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Cantekin Temizer, “Önümüzdeki süreçte öncelikli olarak Türkiye Cumhuriyeti ve sonrasında ise yakın ilişkiler içerisinde olduğumuz komşu ülkelerde adım adım Türk ve yabancı otel yöneticisi dostlarımızı, otel yatırımcılarını ve yine diğer sivil toplum kuruluşlarını ağırlamayı, onlara destek olmayı amaç edineceğiz” diye konuştu.

INTHA yönetimi, hedeflerine ulaşmak için, en önemli desteğin geçen 3 senelik süreçte olduğu gibi yine bundan böyle de meslektaşlarından geleceğine inandıklarını ifade ettiler.

 

İnceleyin

Kontrollü Şef Hüseyin Ceylan

Röportaj: Hatice Ünal Bilen Fotoğraflar: Ümit Başer Alkaç Bolu Geredeli. Baba da aşçı, amcalar da! ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz