Anasayfa » Manşet » JW Marriott Istanbul Bosphorus işe alımlara başladı!

JW Marriott Istanbul Bosphorus işe alımlara başladı!

Toplam 29 ülkede 88 oteliyle hizmet veren markanın yeni üyesi JW Marriott Istanbul Bosphorus, İstanbul’un tarih kokan gözde semti Karaköy’ün merkezinde hizmete açılacak. 300’den fazla kişinin katılımıyla 7 Eylül Cumartesi günü kariyer günü etkinliği düzenleyen otel, yeni kadrosunu oluşturmak için ilk adımı attı.

Tarihi yarımada, Galata Kulesi, Adalar, Haliç ve Kız Kulesi’ni kapsayan muhteşem manzarasıyla bu sene sonunda Karaköy’de misafirlerini ağırlamaya hazırlanan JW Marriott Istanbul Bosphorus, 7 Eylül Cumartesi günü düzenlediği sıra dışı kariyer günü etkinliği ile işe alımlara başladı. 300’den fazla adayın katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte ziyaretçiler, VR gözlükler ile otelin tüm ambiyansını deneyimleme şansı yakaladılar ve gün boyunca otel üniformaları ile adayların arasına karışarak sürpriz şovlar yapan dansçılar sayesinde keyifli anlar yaşadılar.

Veli Alemdar Han’ın tarihi dokusu korunarak restore edildi

JW Marriott Istanbul Bosphorus, 180 yıl önce İtalyan mimarlar tarafından inşa edilen ve önemli bir liman ticaret merkezi olan Veli Alemdar Han’ın tarihi dokusu korunarak restore edilmesi sonucu turizme kazandırıldı. JW Marriott markasının dünya genelinde toplam 29 ülkede sunduğu kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışıyla çok yakında hizmet vermeye başlayacak otel, “The JW Treatment” felsefesini de yerli ve yabancı misafirlerine yaşatacak. “Gerçek lüks, yaptığı işi sevenler tarafından yaratılır” mottosundan yola çıkan hizmet anlayışı, aynı zamanda Marriott International markasının kurucusu J.W. Marriott’un, “Çalışanlarımıza iyi bakarsak onlar da misafirlerimize iyi bakarlar” sözünden yola çıkarak oluşturuldu.

Otelin mülk sahibi, Al Rayyan Turizm ve Yatırım Şirketi

Otelin mülk sahibi olan ve Avrupa, Afrika, Kuzey Amerika ve Orta Doğu’da toplam 27 oteli ile hizmet veren Al Rayyan Turizm ve Yatırım Şirketi (ARTIC), JW Marriott Istanbul Bosphorus’un yanı sıra, yine Marriott International zincirinin bir parçası olan Sheraton Istanbul City Center ile Türkiye’ye yatırım yaparak her iki otelde 400’den fazla çalışana istihdam imkanı sağlıyor. ARTIC, Katar’da bulunan Al Faisal Holding’in yüzde 100 ortağı olarak 2003 yılında kuruldu. ARTIC, uzun vadeli büyüme potansiyeli sergileyen metropolleri hedefleyerek hem gelişmekte olan hem de gelişmiş pazarlarda; gayrimenkul geliştirme, satın alma ve leasing şirketi olarak faaliyet gösteriyor. Ağırlama sektörünü odağına alan ARTIC, yeni projeleri ile Türkiye’de büyümeye devam edecek.

Sinan Köseoğlu:Çalışanlar her zaman Marriott’un en önemli değeridir”

JW Marriott Istanbul Bosphorus Otel’in Genel Müdürü Sinan Köseoğlu, kariyer günü etkinliğine katılan adaylar ile sohbet ederek “Çalışanlar her zaman Marriott’un en önemli değeridir. Karaköy’de yakında hizmete açılacak otelimizde de aynı anlayışla yolumuza devam edeceğiz. Bu nedenle kariyer günü etkinliği düzenleyerek yeni iş arkadaşlarımıza otelimizin ambiyansını farklı bir deneyimle yaşatmak istedik. Bugün gerçekleştirdiğimiz görüşmeler sonucunda birlikte çalışmak istediğimiz adaylarımızı belirledik. Çok yakında onlarla yeniden bir araya geleceğiz.” dedi ve katılımcıların sorularını yanıtladı.

                                                                                       

 

İnceleyin

Radisson Hotel Group Türkiye’deki 25. otelini Sakarya’da açtı

Şık tasarımlı tesislerinde kişiselleştirilmiş hizmetler ve pozitif deneyimler sunan üst segment otel markası Radisson Blu, ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz