Anasayfa » Ürün » Kahveyle gelen sağlık: Landessa

Kahveyle gelen sağlık: Landessa

Avusturya’nın en prestijli markası Landessa yüksek teknolojiye sahip yenilikçi ve ödüllü kalitesi ile Avrupa ve Asya pazarının da lideri! Üretim deneyimini profesyonel tüketici dünyasına da taşıyan Avusturyalı markanın Türkiye’deki satış ve pazarlamasını Tahıl Gıda yapıyor.

1902 yılından bu yana kahve pazarının önemli bir kilometre taşı olarak kabul gören Landessa, çevreye zarar vermeyen üretim metotları uygulamayı ve tüm kaynakları ihtimamla kullanmayı taahhüt eden ürünlerini yüzde 100 sağlıklı üretimle kahve severlerle buluşturuyor.

Kökleri Avusturya Alpleri’nin tam ortasında küçük yapılı ve eski bir ziraat alanının tam ortasında, Steier´ deki Ennstal´de bulunan Landessa ürünleri, içerik olarak piyasadaki muadillerinden farklı olarak genetiği bozulmamış süt ve saf kahve çekirdeğinden imal ediliyor.

ÇEVREYE DOST

Çevreye duyarlı yaklaşımlarını ambalajlarıyla da ortaya koyan Landessa ürünlerinin Avrupa’nın en verimli topraklarında beslenen hayvanlarından elde edilen süt ile en verimli üretim tesislerinden birinde imal edilmesi, ürün içeriği olarak saf malzemelerin kullanılması nedeniyle çok lezzetli olması ve en hassas ambalaj şekli ile tüketime sunulmuş olması nedeniyle kendi alanında rakipsiz bir marka kimliğiyle ortaya çıkıyor.

CARTO CAN İLE TÜRKİYE DE BİR İLK…

1902 yılından bu yana ürünlerini Avusturya kalitesi ile kahve tutkunlarının beğenisine sunan Landessa ürünleri hiçbir kimyasal katkı maddesi içermez. Çevre dostu karton giydirilmiş bardaklarda piyasasaya sunulan ürünler, taşıma kenarlı kapağı ve pipeti ile pratik kutu içerisinde içime hazırdır. Koruyucu kapak ile içme esnasında herhangi bir mikrop bulaşıcı hastalık bulaşmaz. Yapay tatlandırıcı, koruyucu ve renklendirici kullanılmaz. Ara beslenme ve yemek sonrası küçük bir serinletici olarak fevkalade bir lezzet olan Landessa ürünleri, dünyada yeni bir ambalaj  / dolum sistemi ile üretilmiştir. Yüzde 100 Arabica çekirdek kahvesinin enfes lezzetini en iyi Avusturya Alpleri’nin GDO’suz sütü ile birlikte tatma imkanı sunan Landessa, soğuk içilir.

 

İnceleyin

E.C.A. Nita serisinden fonksiyonel ve renkli çözümler

Günümüzde değişen mutfak dekorasyon trendleri yaşam alanlarımızdan biri olan mutfakları evimizin prestij alanları haline getirdi. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz