Anasayfa » Gündem » KAI LOUNGE, Kokteyl Bar & Street Food kültürünü Bodrum’a taşıyor

KAI LOUNGE, Kokteyl Bar & Street Food kültürünü Bodrum’a taşıyor

Uluslararası örnek projeleri ile tanınan ve Türkiye’de yeme-içme, turizm, gayrimenkul ve inşaat sektörlerinde yaptıkları güçlü yatırımları ile öne çıkan RMA Group’un yeni gözdesi KAI LOUNGE, Kokteyl Bar & Street Food konsepti ile Bodrum, Yalıkavak Marina’da yer almaya hazırlanıyor.

Bu yaz Kai Beach Bodrum’un Mandarin Oriental’in Cennet Koyu’nda yenilenerek açılacak olmasının ardından Kai Lounge’da Yalıkavak Marina’yı etkisi altına alacak.

Yalıkavak Marina’nın lüks restoran bloğunda Mayıs sonu itibariyle 14:00-04:00 saatleri arası servis verecek Kai Lounge menüsünde burger, hot dog, bun, caviar gibi dünya lezzetlerinin yanı sıra gece sonu çorba ve kokoreç gibi Türk sokak lezzetleri de yer alıyor. Kai Lounge, kokteyl ve sunum çeşitliliği ile de Bodrum’da birinciliği elde ederek sezonun vazgeçilmez adreslerinden olmayı amaçlıyor.

Gün boyu DJ performansları ile Yalıkavak Marina’ya hareket katacak KAI Lounge; yatlara ve otellere paket servis imkânı da sağlıyor.

İnceleyin

Tarkan Akyüz: “Turizmin başına da benim gibi birleştirici biri lazım”

Röportaj: Hatice Ünal Bilen Fotoğraflar: Hakkı Günerkan Üzerinden tam sekiz yıl geçti. 2012 yılında, Laleli bölgesinin ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz