Anasayfa » Etkinlik » Kayalar Çelik iftar davetinde sektörü buluşturdu

Kayalar Çelik iftar davetinde sektörü buluşturdu

Endüstriyel mutfak sektörünün güçlü temsilcisi Kayalar Çelik, turizm ve gastronomi sektörünün önde gelen temsilcilerini Lokanta Nevnihal’de düzenlediği iftar yemeğinde ağırladı.

Kayalar Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Grubu’nun kurucusu ve Onursal Başkanı merhum (H.C.) Bayram Kaya’nın hatırasını yad etmek adına, Şef Rafet İnce’nin kurucu ortağı olduğu Lokanta Nevnihal, 4 Haziran Pazartesi akşamı düzenlenen iftar yemeğinde turizm ve gastronomi sektörünün önemli temsilcilerini ağırladı.

Hostech By Tusid’de yeni markalarını görücüye çıkaracak

Şef Özlem Mekik’in organizasyonuyla gerçekleştirilen davette bir konuşma yapan Kayalar Mutfak Yönetim Kurulu Üyesi Erol Kaya, endüstriyel mutfak sektöründe dünyadaki teknolojik gelişmelere paralel olarak Kayalar Mutfak’ın yaptığı yeni yatırımlar, Ar-Ge çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Konuşmasında Kaya ayrıca, 24-28 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Hostech By Tusid Fuarı’nda görücüye çıkarmayı planladıkları yeni markalarından da kısaca bahsetti.

Gelenekselleşecek

Lokanta Nevnihal’in lezzetli iftar menüsü ve keyifli ambiyansı eşliğinde gerçekleşen davette ayrıca sektörün önde gelen temsilcileri ve mutfak şefleri de söz aldılar. Kayalar Mutfak ve endüstriyel mutfak sektöründe Türkiye’nin dünyadaki konumu hakkında görüşlerini dile getiren konuşmacılar, sektörün gelişimine dair görüş ve önerilerini paylaştılar.

Önümüzdeki yıllarda gelenekselleştirilmesi planlanan organizasyon katılımcılara gecenin anısına sunulan hediyelerin verilmesiyle sona erdi.

İnceleyin

İstanbul Coffee Festival eylülde 10 binlerce kahveseveri ağırlayacak

Dream Sales Machine’in kahve sektöründe dünyaca bilinen etkinliği İstanbul Coffee Festival, bu yıl 20–23 Eylül ...