Anasayfa » Manşet » KHVC’den kahve alışkanlıklarını değiştirecek ürünler

KHVC’den kahve alışkanlıklarını değiştirecek ürünler

Faaliyetlerine 2004 yılında hazır kahve ithalatı ile başlayan KHVC, Horeca pazarında Gimoka Coffee, Cafe’si ve Arte markalarıyla kahve pazarındaki alışkanlıkları değiştirmeyi hedefliyor.

2004 yılında hazır kahve ithalatı ile başlayan yolculuğunu geçtiğimiz yıl Gimoka Coffee Türkiye distribütörlüğü ile taçlandıran KHVC, Horeca kahve kanalındaki etkin faaliyetlerini yeni ürün temsilcilikleriyle sürdürüyor.

Türk kahve tüketicisinin beğenisine sunduğu ürünlerin tamamının satışını 250, 500, 750 ve 1000 gr’lık teneke kutularda gerçekleştiren KHVC, bu sayede ürünlerde hijyeni ve tüketim kolaylığını da ön plana çıkarıyor.

DAHA ULAŞILIR FİYATLARA; GIMOKA COFFEE

KHVC’nin Türkiye pazarındaki en yeni markalarından biri, Gimoka Cofee. Firma, distribütörlüğünü yaptığı bu marka ile espresso türevlerinin daha ulaşılır fiyatlar ile tüketici ile buluşmasını ve aynı zamanda işletmelerin daha çok satarak karlılıklarını arttırmayı amaçlıyor.

SIRADAN, ACI TATLARDAN UZAK; CAFE’SI

KHVC’nin bir diğer markası, Cafe’si. Firma bu marka ile ise tüketiciyi sıradan, harcı alem, acı tatlardan kurtarıp,  gerçek bir espresso lezzeti ile buluşturmak istiyor.

YOĞUN TÜKETİM İÇİN; ARTE

Firmanın bir markası da, Arte. 3 kg’lık ambalajı ve mükemmel harmanı ile kahve tüketiminin yoğun olduğu noktaların beklentilerini karşılamayı amaçlayan Arte, kapsül, çekirdek ve makine çözümleri ile ofislerin içilebilir kahve beklentilerini ve ofis ortamında da mükemmel lezzette cappuccino ve latte machiato içilebileceğini kanıtlamayı hedefliyor.

İnceleyin

Dedeman Turizm Grubu’na iki önemli atama

Dedeman Turizm Grubu bünyesinde yer alan Park Dedeman Elazığ, Dedeman Palandöken ve Dedeman Palandöken Ski ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz