Anasayfa » Fuar » LAV Ambiente Fuarı’nda büyük beğeni topladı

LAV Ambiente Fuarı’nda büyük beğeni topladı

LAV, 8-12 Şubat tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt şehrinde gerçekleşen Ambiente Fuarı’nda yenilikçi tasarımları ve kreatif sunumlara ilham veren ürünleri ile Ambiente’nin en çok ilgi gören markaları arasında yer aldı.

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, 8-12 Şubat tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenen uluslararası mobilya, dekorasyon, aksesuar, züccaciye ve hediyelik eşya fuarı Ambiente’ye katıldı. Fuarda, Doğanın Seslenişi, Romantik Zanaat, Çiçeklenen Desenler ve Retro Nostalji temalı ürünlerini sergileyen LAV, dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Retro nostalji

Fuara ilişkin bir değerlendirmede bulunan LAV Genel Müdürü Tuğrul Baran, şöyle konuştu: “Bu yıl ilk kez katıldığımız Homi Milano’nun ardından yine çok önemli bir fuar olan Ambiente’de yerimizi aldık. Ambiente, tıpkı geçen yıl olduğu gibi bu yılda son derece başarılı geçti. Modern ve yenilikçi tasarımlarımız, camı ilham veren bir bakış açısıyla yorumlayan konseptlerimiz ve benzersiz sunumlarımız büyük beğeni topladı. Burada gerçekleştirdiğimiz yeni işbirlikleri ülkemizin kalitede olduğu kadar tasarımdaki iddiasını da ortaya koydu. Bugün LAV olarak Brezilya’dan Çin’e tam 130 ülkeye ihracat yapıyoruz. Hedefimizde dünyanın her noktasında sofralara konuk olmak var.”

Çiçeklenen desenler

LAV’ın Ambiente Fuarı’nda sergilediği Doğanın Seslenişi konsepti Japon Wabi Sabi felsefesinin yalınlığından sonbaharın evrensel tonlarıyla harmanlıyor. Renk yelpazesi ise toprak tonlarından yeşilin derinliklerine uzanıyor. El sanatlarından izler taşıyan ürünlerin yer aldığı Romantik Zanaat koleksiyonunun renklerini uçsuz bucaksız çöller belirliyor. İlhamını kır çiçeklerinden ve baharın coşkulu renklerinden alan Çiçeklenen Desenler, açık hava sofralarının keyfini yaşatıyor. Canlı renkler ve geometrik desenlerle zenginleşen Retro Nostalji koleksiyondaki 60’ların pop kültüründen etkilenen motifler, ilhamını çoğunlukla 80’ler modernizm ve Memphis akımının renklerinden alıyor.

Doğanın seslenişi

 

 

İnceleyin

Galataport İstanbul, dünya devlerinin rotasını İstanbul’a çevirdi

8-11 Nisan tarihleri arasında ABD’nin Miami kentinde gerçekleşen dünyanın en ünlü kruvaziyer fuarı Seatrade Cruise ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz