Anasayfa » Fuar » LAV, Homi Milano’ya damgasını vurdu

LAV, Homi Milano’ya damgasını vurdu

Homi Milano Fuarı’na bu yıl yenilikçi ürünleriyle ilk kez katılan camın yenilikçi markası LAV koleksiyonlarıyla büyük beğeni topladı. İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleşen fuarda, eşsiz sofralar ve kreatif sunumlara imza atan ürünleriyle dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonelleri ve tasarım tutkunlarının gözdesi oldu.

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, bu yıl ilk kez katıldığı dünyanın en önemli fuarlarından Homi Milano’da Türkiye’nin tasarımdaki gücünü gözler önüne serdi. İtalya’nın Milano şehrinde düzenlenen ve yaşam tarzına dair dünyanın en önemli markalarının yer aldığı fuarda LAV, gerek standı gerekse tasarımlarıyla ziyaretçilerden tam not aldı. Hayatı kucaklayan bütün konseptlerin buluştuğu Homi Milano’da; fonksiyonel ve kreatif ürünlerinden Duo Set’in yanı sıra Pudra Tonları, Şehir Işıkları, Sonbahar Sıcaklığı ve Tropik Işıltılar temalı ürünlerini sergileyen LAV, yenilikçi tasarımlarıyla ziyaretçileri hayran bıraktı.

Fuara ilişkin bir değerlendirmede bulunan LAV Genel Müdürü Tuğrul Baran, şunları söyledi: “Cam aslında dünyanın en önemli tasarım objelerinden biri. Biz de camı yenilikçi bir bakış açısıyla yorumlayarak herkese hayalindeki sunumu gerçeğe dönüştürme fırsatı sunuyoruz. İlk kez katıldığımız Homi Milano da hayatın farklı alanlarında tasarımlarıyla ön plana çıkan markaları buluşturduğu için bizim için çok kıymetli bir fuar. Homi Milano’da gerek ürünlerimiz gerek sunumlarımız gerekse standımızla ziyaretçilerden övgü dolu sözler işittik ve yeni işbirliklerine adım attık. Bu işbirlikleri sayesinde dünyada milyonlarca sofra LAV ürünleriyle tasarımın yenilikçi trendlerini yansıtan bir şıklığa kavuşacak.”

LAV, fuarda modern hayatın bir gerekliliği haline dönüşen işlevselliğin estetikle buluştuğu Duo Set ile büyük ilgi gördü. Baharın sıcaklığı naif renklerle sofralara getiren Pudra Tonları konseptiyle beğeni toplayan LAV, gümüş ışıltılar saçan Şehir Işıkları konseptiyle detaylarda gizlenen zarafeti fuara taşıdı. Fuarda Sonbahar Sıcaklığı ile güz mevsiminin benzersizliği alabildiğine yansıtan LAV, renklerin enerjisiyle hayat bulan Tropikal Işıltılar konseptiyle adeta bir karnaval havası oluşturdu.

İnceleyin

Onur İlhan: Keşfi planla, paketle, pazarla!

Bundan birkaç yıl önce sevgili eşimle çıktığımız Ege seyahatinde tamamen şans eseri çok orijinal bir ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz