Anasayfa » Gündem » Lionel Hotel İstanbul’dan görkemli 2. yaş kutlaması!

Lionel Hotel İstanbul’dan görkemli 2. yaş kutlaması!

Haber: Hatice Ünal Bilen

Lionel Hotel İstanbul, 2. yaşını turizmci dostları ve Demet Akalın’ın muhteşem sahne performansıyla kutladı. Kıdan Ailesi’nin tam tekmil hazır bulunduğu görkemli davette konuklar müzik ve lezzetli sunumlar eşliğinde keyifli bir gece geçirdiler.

Engin Kıdan: “Resortteki başarımızı şehir otelciliğine de taşımak istiyoruz”

Kasım 2016’da Bayrampaşa’da kapılarını açan Lionel Hotel İstanbul’un yaş günü kutlamasında açılış konuşmasını gerçekleştiren Kıdan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Lionel Hotel İstanbul’un Genel Müdürü Engin Kıdan, “Geçtiğimiz iki yıl tüm turizmciler adına çok da kolay olmadı. Türk turizmi ve bizler adına zorlu bir süreçti. Bu sıkıntılı dönemde Lionel Hotel İstanbul yatırımını bitirip İstanbul’a kazandırdığımız için çok mutluyuz. Turizm kötü de gitse hiçbir zaman hizmet kalitemizden ödün vermedik. Hep üstüne koyarak ilerlemeye çalıştık. Antalya’da 1995’te açılışını yaptığımız Galeri Resort otelimizi bu prensiple 23 yıldır işletiyoruz. Resort otelciliğinde yakaladığımız başarıyı şehir otelciliğine de taşımak istiyoruz.” dedi.

“Lionel Galeri aplikasyonumuz ile hizmetteyiz”

Lionel Hotel İstanbul’u planlarken birçok ilki otelde kullanarak fark ortaya koymayı amaçladıklarını ifade eden Kıdan, “Binamızla ilgili söylediğiniz güzel sözler bizleri çok mutlu ediyor. Sadece güzel otel yapmakla iş bitmiyor. Gelen misafirlerimize değer katan deneyimler sunmak gerekiyor. Hizmet kalitemizi artırmak adına sürekli kendimizi geliştiriyoruz.” dedi. Otelin 2. yaş kutlamasında bu yeniliklerden birini davetlilere tanıtmak istediklerini belirten Kıdan şöyle devam etti: “Webee birliği ile geliştirdiğimiz Lionel Galeri aplikasyonu bizi otelcilikte başka bir seviyeye taşıyacağına inanıyorum. Şu an aplikasyonumuz devrede. En yakın zamanda sizleri de bu deneyimi yaşamaya davet ediyorum. Şu an App Store ve Google Play’lardan indirebilir, siz de deneyimleyebilirsiniz.”

Özer Kıdan: “Turizme yatırım yapmakla ne kadar doğru karar verdiğimi bir kez daha anladım”

Kıdan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Özer Kıdan ise yaptığı kısa konuşmada: “Bu gece Lionel Hotel İstanbul’u 2. yaşa getirmenin gururunu yaşıyoruz. 23 yıldır sektördeyiz. Türk turizminin ülkemiz için çok önemli olduğu şu dönemde bu kalabalığı görmek beni heyecanlandırdı. Turizm sektörüne yatırım yapmakla ne kadar doğru karar verdiğimi bir kez daha anladım. Otelin yapımında emeği geçen tüm firmalara, çalışanlarıma teşekkürü bir borç biliyorum.” dedi.

Güçlü serüveninin mimarlarından aile pozu

Konuşmaların ardından Lionel Hotel İstanbul serüvenine yoğun emekleri ve başarılarıyla imzalarını koyan Kıdan A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Demet Uğur Kıdan, Kıdan A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Hidayet Kıdan ve Lionel Hotel İstanbul Satış ve Pazarlama Direktörü Burçak Atak da sahnedeki yerlerini aldı. Aile pozunun ardından pasta kesimi ile devam eden gece, Demet Akalın’ın eğlenceli şarkıları ve lezzetli sunumlarıyla son buldu.

 

 

İnceleyin

Doğuştan şanslı hem de başarılı! Esen Hünal

Röportaj: Hatice Ünal Bilen – Fotoğraflar: Ümit Başer Alkaç The North Shiled Pub konseptinin kurucusu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz