Anasayfa » Yeni Yatırımlar » Mahzen Boutique Hotel Alaçatı’da hizmete girdi

Mahzen Boutique Hotel Alaçatı’da hizmete girdi

Mahzen Boutique Hotel; Ege mutfağının lezzetlerine eşlik eden leziz şarapları ve vıntage konseptli konforlu odalarıyla bu yazı hayallerin bir adım ötesine taşıyor.

 Adını tarihi bir Rum şaraphanesinden alan Mahzen Boutique Hotel; taş duvarları, vintage dekorasyonu, tatilin tadını çıkarabileceğiniz eşsiz Ege kahvaltısı ve seçkin şarap tadım menüsüyle bu yaz tatilinin unutulmaz anlarına ev sahipliği yapıyor. Özel mimari yapısı, begonvil kokularının arasındaki huzurlu avlusu ve birbirinden farklı konseptle dizayn edilmiş 7 odasıyla Alaçatı’da gizli bir dünyanın kapılarını aralayan Mahzen Boutique Hotel; huzurlu ve konforlu bir tatil arayışında olanların ilk tercihi oluyor. Yaz aylarının vazgeçilmez tatil rotalarının başında yer alan Alaçatı’nın müdavimlerine alışılmışın dışında bir seçenek sunan butik otel; doğaya olan inanışını ahşabın ağırlıkta olduğu dekorasyonu, çiçekleri ve taş duvarlarıyla misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Vintage ruhunun saklandığı yer

Karfas, Mesta, Volissos, Lithi, Pirgi, Emporios ve Komi… Alaçatı’nın kalbinde yer alan Mahzen’nin 7 odasının isimleri Sakız Adası’nın şirin köylerine ait. Mahzen’nin kapısını aralayanları ilk andan itibaren farklı bir dünyaya davet eden Mahzen Boutique Hotel; misafirlerine eski bir Rum evinde yaşıyormuş hissini verebilme konusuna da özen gösteriyor. Mahzen’nin tüm odalarındaki eski aynalar ve dolaplar; civar köylerde yaşamış olan köklü ailelerin mirasları niteliğinde.

İnceleyin

İstanbul’un 5’i bir yerde projesi ‘Meydan Beşiktaş’ açıldı

Haber: Hatice Ünal Bilen Fotoğraflar: Hakkı Günerkan – Ümit Başer Alkaç Beşiktaş’ın; oteli, restoranları, oyun, ...