Anasayfa » Hijyen » Maratem’den Bakterilere Karşı El Yıkama Ürünü
Maratem

Maratem’den Bakterilere Karşı El Yıkama Ürünü

Maratem Antibakteriyel Köpük El Yıkama Ürünü, hijyen önlemi alınması gereken otel, restoran ve hastane gibi tesislerde çalışanlar için etkili bir kişisel hijyen sunarken sirkülasyonu yüksek işletmelerde ziyaretçi hijyeni için alternatif oluşturuyor.

Mikropların kişiler ve yiyecekler aracılığıyla bulaşma riskinin yüksek olduğu yüksek sirkülasyona sahip işletmelerde hem çalışan güvenliği hem de müşteri memnuniyeti için el yıkama ve dezenfeksiyonu kurallarına uyulması gerekiyor.  Eczacıbaşı Profesyonel bünyesinde yer alan endüstriyel temizlik ürünlerinin öncü markası Maratem, işletmelere sunduğu Antibakteriyel Köpük El Yıkama Ürünü ile çalışanları bakteri ve virüslere karşı koruyor.

Cildi bakterilere karşı korurken, nemlendiriyor                             

Bakterilerin büyüme ve üremesini durdurma özelliğine sahip Antibakteriyel Köpük El Yıkama Ürünü, bakteri ve virüslere karşı etkin bir dezenfeksiyon sağlıyor. Dermatolojik olarak test edilen dezenfektan cilt pH’ına uygun formülüyle sık kullanımda dahi nemlendirmeye yardımcı oluyor, hoş kokusuyla ferahlık veriyor. Köpük formu sayesinde işletmelerde daha az su tüketimi ile ekonomik kullanım sağlayan Antibakteriyel Köpük El Yıkama Ürünü, hem normal sıvı sabuna hem de normal köpük sabuna göre daha yüksek hijyen standartlarının sağlanması için işletmelere mükemmeli sunuyor.

#MaratemAntibakteriyel #otel #restoran #hastane #dezenfeksiyon

İnceleyin

Kärcher

Kärcher Gıda Sektöründe Sıcak Basınçlı Yıkayıcıları Öneriyor!

 Basınçlı yıkama makinelerinin mucidi Kärcher, özellikle gıda sektöründe hijyen ve temizlik için ekonomik ve etkili ...