Anasayfa » Gündem » Metro Toptancı Market’e Gamechangers Türkiye’den 2 ödül

Metro Toptancı Market’e Gamechangers Türkiye’den 2 ödül

Metro Toptancı Market, Pazarlama Zirvesi kapsamında düzenlenen Gamechangers Türkiye yarışmasında, Gastronometro ve Palamutlar Nerede Projeleri ile ‘Vizyon’ ve ‘Etki’ Ödüllerinin sahibi oldu. 

1481182078_F21

Metro Toptancı Market, Türk mutfak kültürünün potansiyelini keşfetmek ve şeflerin hak ettikleri yerlere ulaşmalarını sağlamak için tasarlanan Türkiye’nin ilk ve tek projesi olan Gastronometro projesi ile Gamechangers Türkiye yarışmasında Vizyon Ödülü’nü aldı.

1481182077_F18

Palamut balığının korunması ve sürdürülebilirliğinin sağlanması amacıyla hayata geçirilen Palamutlar Nerede projesi de Metro Toptancı Market’e Etki Ödülü’nü getirdi.

Sektörün önemli etkinliklerinden biri olan Pazarlama Zirvesi bünyesinde düzenlenen Gamechangers yarışmasının ödül töreni, 7 Aralık Çarşamba günü yapıldı.

1481182074_F2

Vizyon ödülünü almak üzere sahneye çıkan Gastronometro Direktörü Maximilian Thomae yaptığı konuşmada, “Üç yıl önce hayata geçirdiğimiz Gastronometro Projesi’nde, HORECA profesyonellerinin hayallerini gerçekleştirmeyi, sektördeki yenilikleri ve global gastronomi trendlerini takip etmelerine yardımcı olmayı amaçladık.” dedi. Etki ödülünü almak üzere sahneye çıkan ise; “‘Palamutlar Nerede?’ projesiyle balığın sadece ticari bir ürün değil gelecek nesillere de bırakılması gereken bir değer olduğunu paydaşlarımıza anlatmak üzere yola çıktık. Sürdürülebilir yaşam adına önem verdiğimiz bu projelerin değer bulunduğu ödüller, doğru yolda olduğumuzun bir teyidi niteliği taşıyor” dedi.

1481182075_F9

#MetroToptancıMarket, #PazarlamaZirvesi, #Gamechangers, #Gastronometro, #PalamutlarNeredeProjeleri, #Vizyon, #Etki, #Ödül

İnceleyin

Ingenico iCiro Paketlerine Yeni Özellikler Eklendi!

YazarkasaPOS’larında teknolojik altyapıya ve uygulama zenginliğine önem veren Ingenico,  iş yerlerinin yükünü hafifleten uygulaması İCiro’ya ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz