Anasayfa » Gündem » Nestlé Professional’dan iki yeni kahve makinesi serisi

Nestlé Professional’dan iki yeni kahve makinesi serisi

Kahve tüketicilerinin giderek artan beklentilerini karşılamak isteyen işletmelere özel çözümler sunan Nestlé Professional, iki yeni kahve makinesi serisini, Yapı Kredi bomontiada Atölye’de düzenlenen Deneyim Tasarımı ve Yönetim Zirvesi XCO’19’da görücüye çıkardı.

Dünyanın lider gıda firması Nestlé’nin ev dışı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uzman iş birimi Nestlé Professional, sektördeki öncülüğünü yenilikçi duruşuyla da güçlendiriyor. Deneyim Tasarımı ve Yönetim Zirvesi XCO’19’da ev dışı tüketim endüstrisi profesyonellerinin beğenisine sunulan iki yeni kahve makinesi serisi, müşterilerine en üst düzeyde kahve keyfini en uygun maliyetlerle sunmak isteyenler için ideal seçenekler olarak dikkat çekiyor.

“An”ın tadını çıkarmak için; Nescafé Milano ATTIMO

Kahve severlere eşsiz bir deneyim sunmak ve bu deneyimin her anını özel kılmak üzere tasarlanan ATTIMO serisi adını İtalyanca’da “AN’’ kelimesinden aldı. ATTIMO; Nestlé Professional’ın en premium markası olan Nescafé Milano’nun taze kahve çekirdeklerini,  servisten hemen önce ki ‘O AN’da öğütürken,  değirmenden gelen kahve çıtırtıları ve o AN’da demlenen taze kahvenin eşsiz kokusu ile  kusursuz bir deneyim sunan “toplam kahve çözümü’’dür. Espresso’dan Cappucino’ya, Mocha’dan Flat White’a uzanan geniş bir kahve yelpazesini 60 saniyeden kısa sürede profesyonel bir baristanın elinden çıkmış gibi hazırlayan Nescafé Milano ATTIMO, 25 cm’lik dokunmatik ekranı, göz alıcı LED aydınlatması ile şık ve çağdaş bir tasarıma sahip olmakla birlikte 80 yılı aşkın kahve tecrübesi olan NESCAFÉ ise bu tasarıma imzasını kırmızı ikonu ile atmış.

Öğütme, demleme ve ısıtma teknolojilerinde yapılan son yenilikler sayesinde son bardaktaki ürün kalitesi yükselen ATTIMO’da operasyonel zorluklar ise azaltıldı. Özel ısıtma teknolojisi “Varitherm” ile seçilen içeceği hazırlamak için kullanılacak su anında ısıtılıyor, böylece makine kullanımda olmadığı anlarda enerji tüketimini yüzde 60’a kadar düşürerek hem maliyet avantajı sağlıyor hem de doğaya özen gösteriyor. “Varigrind” teknolojisi ise sadece o anda talep edilen içecek için gerekli miktarda kahveyi öğüterek, taze ve otantik kahve deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. Nescafé Milano ATTIMO’da kullanılan ve Nescafé’nin 80 yılı aşkın kahve uzmanlığı ve deneyiminden beslenerek hazırlanan ürünler de tüketicilerin kahve keyfine keyif katıyor. Yüzde 100 Arabica çekirdeklerinden oluşan, Kolombiya ve Brezilya harmanı, orta gövdeli ve dengeli tada sahip, Yağmur Ormanları Birliği sertifikalı NESCAFÉ Superiore çekirdek kahve, kurutulmuş yüzde 100 yağsız süt ve yüzde 34 kakao oranına sahip premium çikolata…

Çağdaş tasarım, gelişmiş işlevsellik; Nescafé Alegria LEGGERO

Ev dışı tüketim endüstrisi profesyonellerine kahve çeşitlerini standart kalitede ve uygun fiyatlarla sunmaları için gerekli ürünleri, kahve makinesi serilerini ve hizmetleri sağlayan Nestlé Professional’ın ana içecek çözümlerinden biri olan Nescafé Alegria ailesi de işletmelerin işine değer katacak yeni bir makine serisiyle büyüyor. Yeni Nescafé Alegria LEGGERO kahve makinesi serisi, çağdaş tasarımı ve gelişmiş işlevsellik sunan özellikleri ile ev dışı tüketim endüstrisi profesyonellerinin ihtiyaçlarına özel olarak üretildi. İtalyanca’da “ışık” anlamına gelen LEGGERO’nun ismi, Alegria’nın eşsiz kahve lezzetini hızlı ve pratik bir şekilde sunabilmesinden geliyor. Dokunmatik paneliyle kolay kullanım sağlayan ve çağdaş tasarımıyla dikkat çeken LEGGERO sayesinde işletmeler çeşitli kahve menülerini kullanarak özel kahve seçeneklerini hızlı ve kolay şekilde tüketicilerine sunabiliyor.

Artan kahve beklentilerini karşılamak için doğru kahve makinesi serisi

Nestlé Professional Türkiye Genel Müdürü Arzu Alibaz, “Kahve beklentilerinin giderek yükseldiği günümüzde tüketiciler kahvede kalite ve çeşit kadar tazelik ve orijinallik de talep ediyor. Ev dışı tüketim endüstrisi profesyonellerinin de bu artan beklentileri karşılamak ve kusursuz bir kahve deneyimi sunmak için doğru kahve çözümüne ihtiyaç duyuyor. Nestlé Professional’da işletmeler için toplam kahve çözüm ortağı olma hedefimize yönelik olarak tutkuyla çalışıyoruz. Bu süreçte en güçlü yanlarımızdan biri şirketimizin yenilikçi ve yaratıcı DNA’sı sayesinde imza attığımız teknolojik, estetik ve işlevsel anlamda etkili ve verimli kahve çözümlerindeki yenilikler. Yeni Nescafé Milano ATTIMO ve Nescafé Alegria Leggero, işletmelerin düşük maliyet, kullanım kolaylığı ve kaliteli kahve gibi taleplerini en etkili şekilde karşılayan iki yeni çözümümüz. Ürünlerimizin yanı sıra menü tasarımından reçete önerilerine, sezonsal promosyonlardan personel eğitimine uzanan desteklerimizle de ev dışı tüketim endüstrisi profesyonellerini karlı büyüme yolculuklarında desteklemeyi sürdürüyoruz” diye konuştu.

Öte yandan, “Daha Fazlası Mümkün” mottosuyla Türkiye’nin değerlerini tanıtmak için yola çıktıklarını söyleyen Alibaz, “Aslında hepimiz Türkiye için birer turizm elçisi, marka elçileri olabiliriz. Bu noktada #birliktedahafazlasimumkun ve #Türkiyedenhikayeler hastaglerini oluşturarak biz bu projeye start verdik. İnanıyoruz ki bu projeyle ülkemizin değerlerini daha iyi anlatabileceğiz. Böylelikle gelecek kuşaklara bırakabileceğimiz bir hikâyemiz de olacak. Ben bu yola doğduğum toprakların hikâyesini anlatmak için çıktım. Bu yolda benimle birlikte yürüyen herkese şimdiden çok teşekkür ederim” dedi.

 

İnceleyin

250 milyon dolarlık yatırımı Türkler yapacak!

Dünyanın önde gelen kruvaziyer destinasyonları arasında yer alan 2018’de 3,7 milyon yolcuya hizmet veren Nassau ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz