Salı , 21 Kasım 2017
Anasayfa » Manşet » Plaj partileri out! Deniz üstünde AquaSport Park’ta eğlenmek in!
2

Plaj partileri out! Deniz üstünde AquaSport Park’ta eğlenmek in!

Spor, eğlence, deniz ve aksiyon oyunu AquaSport Park, dünyanın plaj modasına yön veren İbiza, Karayip, Mayorka, Kanarya Adaları ve Bahama plajlarından sonra şimdi de Türkiye sahillerinin gözdesi olmaya geldi…

Aquasport Park, dünya plaj modasına yön veren İbiza, Karayip, Mayorka, Kanarya Adaları ve Bahama sahillerinden sonra Antalya- Belek’in gözde tatil oteli Port Nature Luxury Resort plajındaki yerini aldı. Denizin ortasına kurulan Aquasport Park modülü, “Deniz Benim Oyun Alanım” mottosuyla sınırsız eğlence, oyun ve deniz sporları konseptinden oluşuyor. Deniz, güneş ve kumsal konseptini spor, aksiyon ve eğlence ile birleştiren Aquasport Park, plaj partilerinin yerini alarak adrenalin ve keyif dolu bir tatil konsepti sunuyor.

1

 Deniz tatili yaşamanız için ideal…

Dünyayı kasıp kavuran plaj eğlenceleri ve eğlenceli spor aktiviteleri artık sadece iyi hissettirmekle ilgili ve sağlıklı yaşamı da ön plana çıkarıyor. Aquasport Park deniz üstü dev modülleri ise deniz üstünde spor yaparak, adrenalinle keyfi birleştirerek ve kimi anlarda kendinize ya da arkadaşınıza kahkaha dolu gülerek doyumlu bir deniz tatili yaşamanız için de ideal…

 Farklı bir deniz deneyimi sunuyor

Aquasport Park’ta keyifli vakit geçirmek için gereken ilk şart özel tasarlanan can yeleklerinden giyinmek. Sonrasında ise Aquasport Park modülünün küçük havuz dairelerinin üzerinden atlayarak, salıncakta sallanarak ya da parendeler atarak; vücut ağırlığınızı kullanarak geçiş yapılan uzantılardan sonra deniz üstü kaydırağından kendinizi sulara bırakarak farklı bir deniz deneyimi de yaşayabilirsiniz. Özel cankurtaran eğitmenlerin gözetiminde, siz ve çocuklarınız için güvenli, keyifli ve adrenalin dolu dakikalar geçirebilirsiniz. Aquasport Park, çocukları ve gençleri de unutmayarak onların da güvenli deniz alanlarında oyun oynayarak, sporu deneyimleyerek, denizi sevme ve iyi yüzme öğrenebilmelerini de sağlıyor.

İnceleyin

1

Yatırım Dünyası ile ilgili tüm fırsatlar artık Gayrimenkul ve İşletme Yatırım Danışmanı Tezer Öner’in kaleminden hotel restaurant & hi-tech dergimizde sizlerle!

Yatırım Dünyası Değerli okuyucularımız bu sayımızdan itibaren yeni bir bölüm ve yeni bir kapı açıyoruz. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir