Anasayfa » Dekorasyon » Porland’ın yeni konseptli mağazası Oasis Designer Outlet’te açıldı

Porland’ın yeni konseptli mağazası Oasis Designer Outlet’te açıldı

Porland’ın üretici kimliğinden ve “tasarladık ve ürettik” mottosundan yola çıkılarak 1500 metrekare alanda dekore edilen yeni konseptinde kendi tasarım ekipleri ile üretilen ve müşterilerin beğenisine sunulan en yeni koleksiyonlar, masa üstü, mutfak ve ev&dekor ürün segmentasyonunda rişilebilir fiyatlarla tüketiciler ile buluşturuyor.

“Porland’da kendini kaybedip, kendini bulursun”

Porland, büyük metrekareli en yeni konseptli “Porland’da kendini kaybedip, kendini bulursun” söylemli eşsiz bir müşteri deneyimi yaşatıyor. Günlük kullanım ve özel davet sofralarının yanı sıra her türlü ikramda kullanılmak üzere porselen takımlar, cam ve çelik ürünler, mutfak araç gereçleri ile tekstil ürünleri, banyo takımları, ev ve ofis aksesuarları, her zevke ve bütçeye uygun hediyelik ürünler bulunuyor. Ev kullanıcılarının yanı sıra restoran, kafe ve otel sektörü için de ayrıcalıklı ürün seçenekleri yer alıyor. Porland kendi geliştirdiği ALUMİNALI PORSELEN isimli, özel reçeteli, krem renkli ve özgün desenli koleksiyonları ile de göz kamaştırıyor.

Yatırımlar hız kesmeden devam edecek

Porland, dekorasyon trendlerine yön veren tasarımları, ürün çeşitliliği, ödeme koşulları, avantajlı alışveriş fırsatları, satış ve satış sonrası servis anlayışı, güler yüzlü personeli ve keyifli mağaza ortamı ile Türkiye’de 30 farklı noktada zincir mağazaları ve pek çok satış noktası ile sektörünün lideri olmaya devam ediyor. 2017 yılının sonlarına yaklaşırken yatırımlarında hız kesmeyen Porland, başarılı perakende mağazacılık çalışmalarının yanı sıra Maison Objet, Ambiante, Host gibi Dünya fuarlarında da Türkiy’yi başarı ile temsil etmektedir.

#yatirim, #hiz, #Porland

İnceleyin

Türkiye’nin ev konseptindeki ilk oteli Hyatt House Gebze açıldı

Doğuş Turizm Grubu’nun yeni yatırımı, Hyatt House Gebze 1 Kasım 2017 itibariyle hizmet vermeye başladı. ...