Anasayfa » Ürünler » Profesyonel temizliğe konfor Kärcher Soğuk Basınçlı Yıkama Makineleri

Profesyonel temizliğe konfor Kärcher Soğuk Basınçlı Yıkama Makineleri

Temizliği zor ve her gün kullanım gerektiren geniş alanlar için etkili ve hızlı temizlik sunan Kärcher HD 10/25 Soğuk Basınçlı Yıkama Makinesi, 250 bara kadar çıkan çalışma basıncıyla en inatçı kirlerin bile kolaylıkla üstesinden geliyor.

Basınçlı yıkama makinelerinin mucidi, Alman temizlik devi Kärcher; HD 10/25 Soğuk Basınçlı Makineleri ile profesyonel temizliğe konfor katıyor. Temizliği zor olan ve her gün temizlik gerektiren geniş alanları hızlı ve etkili temizleyen HD 10/25, 250 bara kadar çıkan çalışma basıncıyla en zor, en inatçı kirleri bile kolayca söküp atıyor. S Plus ve SX olmak üzere iki farklı versiyonuyla profesyonellerin tercihi olan HD 10/25 Soğuk Basınçlı Yıkama Makinesi, ergonomik özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Etkili temizliği hem hızlı hem de ekstra konforla yapın

Makinenin ergonomik üst bölüm tasarımı ve geniş tekerlekleri, merdivenlerde dahi rahat taşıma ve mükemmel manevra kabiliyeti sağlıyor. 4 kutuplu, uzun ömürlü, su soğutmalı elektrikli motoru ile yüksek kalitede uygulama olanağı sunan HD 10 /25, 6 litrelik makineye entegre deterjan tankı kapasitesine sahip. Entegre Elektronik izleme sistemi en küçük bir sorun yaşanması durumunda makineyi kapatarak güvenli kullanım sağlarken; LED ekranı da sızıntı, yüksek veya alçak gerilim, faz gibi konularda kullanıcıyı bilgilendiriyor. 4 kutuplu üç fazlı motor, besleme suyu ile eşit olarak soğutuluyor. Hava soğutmasına kıyasla, yüksek ortam sıcaklıklarında bile motoru ısınmayan HD 10/25, dayanıklı şasisi ile de darbeye karşı dayanıklı olmasıyla da ön plana çıkıyor.

Şantiyeler için ideal

Şantiyeler gibi zor temizlenen ve her gün temizlik gerektiren yerlerde çok fazla yorulmadan çalışma avantajı sunan HD 10/25, yenilenen tetik tabancası ile de kolay kullanım imkanı sağlıyor. Çok daha az çaba sarf edilerek tutulabilen ve çalıştırılabilen HD 10/25, tetik tabancasındaki “ servopress “ kontrol cihazının döndürülmesiyle, sonsuz sayıda değiştirilebiliyor. Böylece operatör, püskürtme borusununu basitçe çevirerek nokta atışı ve açılı atış arasında geçiş yapabiliyor. Değiştirilebilir 3 konumlu nozula sahip olan HD 10/25 ayrıca opsiyonel olarak tedarik edilen kir sökücü nozul sayesinde yüzey üzerinde yüzde 40 daha fazla etki gösteriyor ve beton kalıpları vb. kirlerin uzun ve yorucu temizlik işlemini dakikala indirip temizliği de maksimum düzeyde sağlıyor.

#temizlik, #konfor, #profosyonel

İnceleyin

MEIKO güvencesiyle bulaşıkhanelerde yepyeni bir dönem: M-iClean H

Alman bulaşık yıkama teknolojileri uzmanı MEIKO, kuruluşunun 90. yılında bulaşık yıkamaya yepyeni bir yaklaşım getiriyor. ...