Anasayfa » Manşet » Promes Mutfak, Iberital ile gücünü katladı

Promes Mutfak, Iberital ile gücünü katladı

Uluslararası yedek parça sektörünün lider firması Iberital, artık kahve makinesi üretiyor. Yedek parça avantajı sayesinde fiyatları oldukça uygun olan markanın Türkiye temsilciliğini endüstriyel mutfak sektörünün 20 yıllık deneyimli firması, Promes Mutfak üstleniyor.

Endüstriyel mutfak sektöründe 20 yıllık deneyime sahip olan Promes Mutfak, Iberital Kahve Makinesi’yle distribütörlük ağını genişletti. Yedek parça sektörünün uluslararası markalarından Iberital’e ait Espresso Kahve Makineleri’nin de satış ve dağıtım kanalına dahil eden firma, bugüne kadar pek çok ünlü zincir cafe ve restoranın açılışına imza attı. Projelerini A’dan Z’ye anahtar teslim yapan firmanın ithal ettiği ürünler arasında Iberital Espresso Kahve Makineleri dışında Ugolini, Zumoval, Smeg, Zicaffe ve Brema gibi dünyaca ünlü markalar bulunuyor. Promes Mutfak, aynı zamanda birçok yerli markanın da ana bayii olarak hizmet veriyor.

ÇİFT BOYLER’Lİ; IBERITAL EXPRESSIONS

Promes Mutfak distrübütörlüğünde Türkiye pazarına giren Iberital Expressions modelinin bünyesinde çift boyler bulunuyor. Bir boyler süt köpürtme işlemi için buhar üretirken, diğeri sadece kahve hazırlamakta kullanılıyor. Böylece hem ısı stabilitesini zahmetsizce korumak hem de aynı anda süt köpürterek kahve hazırlamak mümkün oluyor.

MÜŞTERİYİ YALNIZ BIRAKMIYOR

Türkiye’nin her ilinde teknik servis desteği olan Promes Mutfak, satış sonrasında da müşterisini yalnız bırakmıyor. Zicaffe marka çekirdek kahvelerinin de Türkiye genel distribütörü olan firma müşterileri, Iberital kahve makinesi ve Zicaffe  çekirdek kahvenin uyumundan ve mükemmel sonucundan oldukça memnun…

İnceleyin

Dedeman Turizm Grubu’na iki önemli atama

Dedeman Turizm Grubu bünyesinde yer alan Park Dedeman Elazığ, Dedeman Palandöken ve Dedeman Palandöken Ski ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz