Anasayfa » Gündem » Prontotour, İstanbul çıkışlı gemi tur satışlarını başlattı!

Prontotour, İstanbul çıkışlı gemi tur satışlarını başlattı!

Yurt dışı turlarının lider markası Prontotour, merakla beklenen İstanbul çıkışlı gemi turlarının satışını başlattığını açıkladı. İlk sefer 23 Ekim”de!

Salıpazarı Limanı Projesi’nin bitmesiyle birlikte yeniden cruise firmalarının gözde tatil rotası haline gelecek olan İstanbul, gemi turu ile seyahat yapmak isteyenler için de yeniden alternatif olmaya hazırlanıyor. 2016 yılından beri yapımı devam eden projenin 2020 yılında tam kapasiteli hizmete girmesi planlanırken, bu yıl Ekim ayı ile beraber İstanbul’a gemiler tekrar gelmeye başlıyor.

Bahadır Şaf:İstanbul çıkışlı Yunan Adaları programlarının satışlarını başlattık”

Kamuoyunda Galataport olarak bilinen Salıpazarı Liman Projesi tüm hızıyla sürerken kruvaziyerlerin 2019 Ekim ayı ile birlikte yeniden İstanbul’a gelmeye başlayacağını belirten Prontotour Cruise Departman Müdürü Bahadır Şaf, “Bildiğiniz üzere 2016 yılından 2019 Haziran ayına kadar gemiler İstanbul’a uğramıyordu ancak bu yıl Ramazan Bayramı’nda gelen ilk kruvaziyer ile İstanbul gemi firmalarının rotalarına yeniden eklenmiş oldu. Bununla birlikte liman projesi de tüm hızıyla ilerlemekte. Düzenli olarak 2019 Ekim ayından itibaren Vizesiz Yunan Adaları programı yapılmaya başlanacak ve 2020-21 sezonu ile birlikte İstanbul neredeyse tüm gemi firmalarının rotalarına eklenmiş olacak. Biz de herkesin sabırsızlıkla beklediği İstanbul çıkışlı Yunan Adaları programlarının satışlarını başlattık” dedi.

Prontotour’un da satışına başladığı Vizesiz Yunan Adaları Turları, her şey dahil konsepti ile hizmet verecek olup Celestyal Cristal gemisi ile İstanbul’dan hareketle yapılacak; Çanakkale, Volos, Girit, Santorini, Mikanos, Atina (Pire)’ye uğrayarak turunu yine İstanbul’da tamamlayacak.

 

Vizesiz Rusya’ya yoğun ilgi!

Gemi seyahatinin artık her yaştan gezgin için birçok olanak sunduğunu ve son dönemde çocuklu ailelerin tercihlerinde artış görüldüğünü ifade eden Bahadır Şaf, bu yıl gemi departmanı olarak pek çok yeniliğe imza attıklarının da altını çizdi. Şaf şunları dile getirdi: “Geçen yıl aralarında vizesiz Rusya’nın da olduğu Baltık İncileri turumuzu açmıştık epey ses getirmişti. Söz konusu turumuz bu yıl da gözde programlar arasında. Çok cazip fiyatla çıktığımız Hindistan & Maldivler & Sri Lanka gibi İskandinavya & Fiyordlar, Batı Akdeniz, Akdeniz-Ege turlarımızın yanı sıra Karayip Adaları, Panama Kanalı, Kanarya Adaları, Arap Yarımadası gibi turlarımız da yoğun ilgi görüyor. Yine nehir turlarımıza da yüksek talep olduğunu söyleyebilirim.”

İnceleyin

JW Marriott Istanbul Bosphorus işe alımlara başladı!

Toplam 29 ülkede 88 oteliyle hizmet veren markanın yeni üyesi JW Marriott Istanbul Bosphorus, İstanbul’un ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz