Anasayfa » Marka » RATIONAL, toplu yemek üreticileri ile Gastronometro’da buluştu

RATIONAL, toplu yemek üreticileri ile Gastronometro’da buluştu

Spread the love

RATIONAL tarafından Gastronometro’da düzenlenen yemek davetinde İstanbul Toplu Yemek üretici firmaları bir araya geldi.

Profesyonel mutfaklar için hizmet veren RATIONAL, 02.07.2019 tarihinde Gastronometro’da düzenlediği akşam yemeğinde toplu yemek sektörü yöneticileri ve şeflerini ağırladı. RATIONAL yöneticileri, toplu yemek sektörünün her zaman gelişmekte olduğunu bunun da teknoloji ile bütünleştiğinde firmalara sağlayacağı avantajlardan bahsetti.

Melih Kümbüloğlu: “Her zaman sizin yanınızda”

RATIONAL Kurumsal Şefi Melih Kümbüloğlu RATIONAL’ in toplu yemek sektörüne sağladığı avantajları şöyle anlattı: “Siz sadece tek bir tuşa basıyorsunuz ve bittiğinde ürününüzü fırının kapısını açarak alıyorsunuz. Fırınların ürünü koyduğunuz zaman sıcaklığı, nemi ve pişirme süresini ayarlama özelliğine sahiptir. 30 kişiye mi yoksa binlerce kişiye mi yemek hazırladığınız da hiç fark etmez. Her mutfak ekibinin istediği gibi mutfakta size kullanım kolaylığı, hız ve istediğiniz yemek kalitesine ulaşmanızı sağlıyor. Bu sayede hem paradan hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlıyorsunuz. Kendi kendini otomatik temizleme özelliği sayesinde kiri ve kireci algılayarak temizleme için ihtiyacınızın olan işlemi size öneriyor ve gerçekleştiriyor. Ayrıca sağlamış olduğumuz müşteri memnuniyeti ve servis hizmetleri ile de her zaman sizin yanınızda.”

Toplu yemek sektörünün yöneticileri ve şeflerinin ağırlandığı yemek davetinde, RATIONAL fırınlarda pişirilen ürünleri katılımcılara ikram edildi.

 

İnceleyin

Paşabahçe Ambiente’de ilham verdi…

Spread the lovePaşabahçe, Messe Frankfurt’ta düzenlenen, ev eşyası sektörünün en büyük fuarı olan Ambiente’de “Istanbul’dan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz