Anasayfa » Gastro Güncel » Sektörün öncüsü Pakmaya’dan bir ilk daha: “Pakmaya Profesyoneller Dünyası”

Sektörün öncüsü Pakmaya’dan bir ilk daha: “Pakmaya Profesyoneller Dünyası”

Türkiye’nin fırın ve pasta ustalarına özel ilk dijital iletişim platformu olan Pakmaya Profesyoneller Dünyası büyük ilgiyle karşılandı.

Pakmaya Profesyoneller Dünyası, Pakmaya’nın köklü geçmişi ve uluslararası gücüyle sektör standartlarını yükseltmek, profesyoneller için “buluşma noktası” oluşturmak amacını taşıyor. Fırın ve pasta ustalarının bilgilenme ve iletişim gereksinimleri, Türkiye’de ilk kez böylesine zengin, güncel ve dinamik içerikle dijital platformda karşılığını buluyor.

Facebook ve Instagram’dan sonra şimdi de web sitesiyle sektöre yön veriyor

Profesyonellerin mesleki gelişimlerini destekleyip onlara artı değer kazandırmayı misyon edinen Pakmaya’nın, öncülüğünü yaptığı, sektöre armağan ettiği yeni bir “ilk” olan Pakmaya Profesyoneller Dünyası tükenmez bir kaynak: Fırın ve pasta ustalarının işlerine zenginlik katacak içerikler… Pakmaya fırıncılık ve pastacılık ürünlerine ait detaylı bilgiler, tarifler, kullanım şekilleri ve alanları… Ustalara ilham kaynağı olacak videolu ve fotoğraflı tarifler, püf noktaları… Türkiye’de ve dünyadaki trendler, yenilikler… Hepsi ve daha fazlası, mesleki yaşamlarına yepyeni beceri ve kazanç boyutları katmak için profesyonelleri bekliyor.

Yenilikleriyle sektörün en gelişmiş içeriğini sunmaya devam edecek

Pakmaya Profesyoneller Dünyası, dijital dünyada kısa sürede büyük ilgiyle karşılandı. Tıklanma, takip edilme rakamlarıyla da öne çıkan Pakmaya’nın profesyonellere yönelik dijital platformu, yenilikleriyle sektörün en gelişmiş içeriğini sunmaya devam edecek.

www.pakmayaprofesyonellerdunyasi.com

facebook.com/PakmayaProfesyonellerDunyasi

instagram.com/profesyonellerdunyasi

youtube.com/ Pakmaya Profesyoneller Dünyası

 

 

İnceleyin

Baristalık ateşini bu yarışma fitilleyecek!

Bu yıla iki yeni projeyle girmeye hazırlanan Dream Sales Machine, 23 Mart 2019 tarihinde UNIQ ...