Anasayfa » Gastro Güncel » Sirha İstanbul 2018 yılı için yeni tarihlerini açıkladı

Sirha İstanbul 2018 yılı için yeni tarihlerini açıkladı

Üstün kalite algısı ve sıcak atmosferi ile Türkiye’de fark oluşturan Sirha, gastronomi sektörünü İstanbul’da 29 Kasım – 1 Aralık 2018 tarihlerinde 6. kez bir araya getirecek.

Gastronomi sektörünün en büyük buluşması olarak nitelendirilen ve üstün kalite anlayışı ile Türkiye’de fark yaratan Sirha, Türkiye’de 5. kez sektörü bir araya getirdi. Fuara yüzde 45 artışla 400 markanın katıldığı bildirilirken bir diğer büyüme ise ziyaretçi sayısında gözlemlendi. 2016’da 10.815 profesyonelin ziyaret ettiği fuarı geçtiğimiz Kasım ayında 11.379 sektör profesyoneli ziyaret etti. Sirha Istanbul 2017 geçen fuarlara göre en çok ilgi göreni oldu. Karar vericilerin, Türkiye’den ve yurt dışından yabancı ziyaretçilerin de yüksek oranda katıldığı Sirha Istanbul 2017, fuarın başarısını gözler önüne seriyor.

Fuar alanında geçici bir restoran kurulacak

Sirha Istanbul, 2018 yılında lokal ve yöresel üreticilere daha fazla destek vermeyi amaçlıyor. Türkiye’nin bir bölgesini seçip, ürünlerini, şeflerini ve ekipmanlarını tanıtmayı hedefleyen Sirha Istanbul 2018, fuar alanında geçici bir restoran kurmayı planlıyor. Bu anlamda, Sirha Istanbul 2018, her anlamda daha tamamlayıcı bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Ekonomi Bakanlığı’nın desteklediği bir alım heyeti programından faydalanan Sirha Istanbul 2016, Balkan ve Ortadoğu’dan alıcı grupları karşıladı. Sirha Istanbul 2018’de de bu desteği güçlendirerek daha fazla büyük alıcının fuara getirilmesi hedefleniyor. Sirha Istanbul, Türkiye’deki yolculuğuna her yıl daha da büyüyerek ve kendini geliştirerek devam ediyor. Üstün kalite algısı ve sıcak atmosferi ile Türkiye’de fark yaratan Sirha, gastronomi sektörünü İstanbul’da 29 Kasım – 1 Aralık 2018 tarihlerinde 6. kez bir araya getirecek.

 

 

İnceleyin

İSTOTEP yoluna INTHA olarak devam edecek

27 Mayıs 2015’te temelleri oluşturulan ve bünyesinde pek çok otel yöneticisi ve yatırımcısını barındıran İstanbul ...