Anasayfa » Genel » Skal İstanbul 2017’ye “kırmızı” konseptiyle veda etti

Skal İstanbul 2017’ye “kırmızı” konseptiyle veda etti

Skal International İstanbul Kulübü ve Marmara Kulübü’nün birlikte düzenlediği Kırmızı Yılbaşı Partisi 26 Aralık 2017, Salı akşamı Sofa Hotel’de turizm sektörünün önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleşti.

Turizm sektöründen tüm branşları profesyonellerini çatısı altında toplayan, 81 yıllık geçmişiyle dünyanın en köklü, 90 ülkede yapılanmasıyla da en geniş tabanlı sivil toplum örgütü olan Skal International’a bağlı, Skal International İstanbul Kulübü ve Marmara Kulübü’nün yılbaşı partisi Sofa Hotel’de düzenlendi.

Turizmin seçkin profesyonellerini ağırladı

Renkli görüntülere sahne olan yılbaşı partisine Skal International İstanbul Kulübü Başkanı Bahar Birinci, Marmara Kulübü Başkanı Murat Yumak, SKAL Bakü Azerbaycan Kulübü Başkanı Ahmetcan Yeşildağ, USDF Başkanı Faik Alsac, TÜROB Başkanı Timur Bayındır ve Yönetim Kurulu üyeleri ile turizm dünyasının seçkin isimleri katıldı.

Sofa Hotel’in misafirperverliğinde gerçekleşen yılbaşı partisinin konsepti kırmızı oldu. Davetlilerin kırmızı kıyafet ve aksesuarlarıyla katıldığı gece de konuklara 2018 yılının sağlık ve uğur getirmesi için melek figürlü anahtarlıklar hediye edildi.

İnceleyin

Hacer Aydın: “EMITT’e bu yıl ilgi çok fazla, seçim yapmakta zorlanıyoruz”

Röportaj: Hatice Ünal Bilen Fotoğraflar: Hakkı Günerkan “EMITT 2018 Fuarı Türk turizminin son yıllarda yaşadığı ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir