Anasayfa » Manşet » Skal İstanbul 5 Mart’ta Seçimli Genel Kurulu ve Zincir Değişim Törenini gerçekleştirecek

Skal İstanbul 5 Mart’ta Seçimli Genel Kurulu ve Zincir Değişim Törenini gerçekleştirecek

Skal International İstanbul Kulübü, 2018 yılının ilk buluşmasını gerçekleştirdiği Le Meridien İstanbul’da üyelerine 5 Mart’ta yapılacak Seçimli Genel Kurulun ve Zincir Değişim Töreninin duyurusunu yaptı.

Skal International İstanbul Kulübü tarafından her ay geleneksel olarak düzenlenen öğle yemeği 31 Ocak Çarşamba günü Le Meridien İstanbul’da üyelerin katılımıyla gerçekleşti. Skal International İstanbul Kulübu Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Birinci, Yönetim Kurulu üyeleri Ata Eremsoy, Ayşe Önen, Selma Tatar, Can Arınel, Özen Kırant Yozcu ve kulüp üyelerinin katılımı ile düzenlenen öğlen yemeği Le Meridien İstanbul Genel Müdürü Uygar Koçaş’ın ev sahipliğinde yapıldı.

Skal International İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Birinci’nin konuşmasıyla başlayan öğle yemeği, yönetim kurulu ve üyelerin geleneksel Skal toast’uyla devam etti.

Bahar Birinci: “Güzel bir turizm yılı diliyorum”

Bahar Birinci konuşmasında: “2018 senesinin ilk Skal İstanbul Kulübü yemeğine hepiniz hoş geldiniz. Bu vesile ile öncelikle, Aralık ayındaki yıl partimize katılamayan dostlarımıza da çok güzel bir turizm yılı diliyoruz” dedi. Birinci ayrıca yakın tarihte gerçekleşecek seçimli Genel Kurul ve sonrasında Zincir Değişim Töreni duyurusunu da tekrarladı.

İnceleyin

İSTOTEP yoluna INTHA olarak devam edecek

27 Mayıs 2015’te temelleri oluşturulan ve bünyesinde pek çok otel yöneticisi ve yatırımcısını barındıran İstanbul ...